IANC AIR DRIVE S.R.L.

IANC AIR DRIVE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40007105, Nr. Reg. Com. J12/4671/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 16 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EDGAR QUINET, NR.26, AP.9. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IANC AIR DRIVE S.R.L.
CUI
40007105
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4671/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 octombrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EDGAR QUINET, NR.26, AP.9
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2025, IANC AIR DRIVE S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 2.401 lei2019 · Cifra de afaceri: 37.451 lei2020 · Cifra de afaceri: 30.318 lei2021 · Cifra de afaceri: 31.270 lei2022 · Cifra de afaceri: 49.384 lei2023 · Cifra de afaceri: 21.452 lei2018 · Profit net: −1.213 lei2019 · Profit net: 14.511 lei2020 · Profit net: 18.536 lei2021 · Profit net: 15.830 lei2022 · Profit net: 24.439 lei2023 · Profit net: −4.316 lei2024 · Profit net: −102 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 2.401 lei20182019: 37.451 lei20192020: 30.318 lei20202021: 31.270 lei20212022: 49.384 lei49 mii20222023: 21.452 lei21 mii2023
Profit net lei
2018: −1.213 lei'182019: 14.511 lei'192020: 18.536 lei'202021: 15.830 lei'212022: 24.439 lei24 mii'222023: −4.316 lei−4 mii'232024: −102 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru IANC AIR DRIVE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 2.494 lei — 70.379 lei 67.885 lei —
2024 — −102 lei în creștere față de 2023 2.494 lei — 70.379 lei 67.885 lei —
2023 21.452 lei în scădere față de 2022 −4.316 lei în scădere față de 2022 2.494 lei în creștere față de 2022 — 70.481 lei 67.987 lei —
2022 49.384 lei în creștere față de 2021 24.439 lei în creștere față de 2021 2.253 lei în creștere față de 2021 — 74.556 lei 72.303 lei —
2021 31.270 lei în creștere față de 2020 15.830 lei în scădere față de 2020 1.183 lei în creștere față de 2020 926 lei 48.121 lei 47.864 lei —
2020 30.318 lei în scădere față de 2019 18.536 lei în creștere față de 2019 880 lei în creștere față de 2019 4.628 lei 30.799 lei 32.034 lei —
2019 37.451 lei în creștere față de 2018 14.511 lei în creștere față de 2018 211 lei în scădere față de 2018 8.330 lei 5.379 lei 13.498 lei —
2018 2.401 lei −1.213 lei 6.646 lei 3.408 lei 2.225 lei −1.013 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare