IANIS MATEI ADVANCE S.R.L.

IANIS MATEI ADVANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 43290536, Nr. Reg. Com. J2020000593342. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 5 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, MUN. ALEXANDRIA, STR. AV. ALEXANDRU COLFESCU, NR.109, cod poștal 140058. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IANIS MATEI ADVANCE S.R.L.
CUI
43290536
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000593342
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 noiembrie 2020
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, MUN. ALEXANDRIA, STR. AV. ALEXANDRU COLFESCU, NR.109
Cod poștal
140058
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, IANIS MATEI ADVANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 200.742 lei, un profit net de 2.277 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.792 lei2021 · Cifra de afaceri: 19.275 lei2022 · Cifra de afaceri: 69.133 lei2023 · Cifra de afaceri: 89.966 lei2024 · Cifra de afaceri: 142.880 lei2025 · Cifra de afaceri: 200.742 lei2020 · Profit net: 379 lei2021 · Profit net: −10.622 lei2022 · Profit net: −27.320 lei2023 · Profit net: −15.146 lei2024 · Profit net: −25.094 lei2025 · Profit net: 2.277 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.792 lei20202021: 19.275 lei20212022: 69.133 lei20222023: 89.966 lei20232024: 142.880 lei20242025: 200.742 lei201 mii2025
Profit net lei
2020: 379 lei20202021: −10.622 lei20212022: −27.320 lei−27 mii20222023: −15.146 lei20232024: −25.094 lei20242025: 2.277 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IANIS MATEI ADVANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 200.742 lei în creștere față de 2024 2.277 lei în creștere față de 2024 102.571 lei în creștere față de 2024 2.476 lei 24.769 lei −75.326 lei 1
2024 142.880 lei în creștere față de 2023 −25.094 lei în scădere față de 2023 93.558 lei în creștere față de 2023 2.653 lei 13.302 lei −77.603 lei 1 în scădere față de 2023
2023 89.966 lei în creștere față de 2022 −15.146 lei în creștere față de 2022 74.340 lei în creștere față de 2022 2.830 lei 19.001 lei −52.509 lei 2
2022 69.133 lei în creștere față de 2021 −27.320 lei în scădere față de 2021 51.138 lei în creștere față de 2021 — 13.775 lei −37.363 lei 2 în creștere față de 2021
2021 19.275 lei în creștere față de 2020 −10.622 lei în scădere față de 2020 24.269 lei în creștere față de 2020 — 14.226 lei −10.043 lei 1
2020 2.792 lei 379 lei 4.347 lei — 4.926 lei 579 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare