IANIS SCAN S.R.L.

IANIS SCAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 39443542, Nr. Reg. Com. J25/307/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, SAT CERNEŢI COM. ŞIMIAN, CERNEŢI, NR.54, cod poștal 227446. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IANIS SCAN S.R.L.
CUI
39443542
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J25/307/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iunie 2018
Județ
Mehedinți
Sediul social
JUD. MEHEDINŢI, SAT CERNEŢI COM. ŞIMIAN, CERNEŢI, NR.54
Cod poștal
227446
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, IANIS SCAN S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2018201920202021202220242018 · Cifra de afaceri: 33.128 lei2019 · Cifra de afaceri: 497.632 lei2020 · Cifra de afaceri: 435.910 lei2021 · Cifra de afaceri: 425.449 lei2022 · Cifra de afaceri: 141.218 lei2018 · Profit net: 25.651 lei2019 · Profit net: 5.993 lei2020 · Profit net: 80.613 lei2021 · Profit net: 62.811 lei2022 · Profit net: 28.333 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 33.128 lei20182019: 497.632 lei498 mii20192020: 435.910 lei20202021: 425.449 lei20212022: 141.218 lei141 mii2022
Profit net lei
2018: 25.651 lei20182019: 5.993 lei20192020: 80.613 lei81 mii20202021: 62.811 lei20212022: 28.333 lei20222024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru IANIS SCAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — — 0 lei —
2022 141.218 lei în scădere față de 2021 28.333 lei în scădere față de 2021 245.160 lei în scădere față de 2021 355 lei 271.149 lei 26.344 lei 1 în scădere față de 2021
2021 425.449 lei în scădere față de 2020 62.811 lei în scădere față de 2020 295.536 lei în creștere față de 2020 14.356 lei 279.191 lei −1.989 lei 2
2020 435.910 lei în scădere față de 2019 80.613 lei în creștere față de 2019 101.169 lei în creștere față de 2019 30.498 lei 183.129 lei 112.458 lei 2
2019 497.632 lei în creștere față de 2018 5.993 lei în scădere față de 2018 72.382 lei în creștere față de 2018 64.209 lei 40.017 lei 31.844 lei 2 în creștere față de 2018
2018 33.128 lei 25.651 lei 12.850 lei 355 lei 38.346 lei 25.851 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare