IDRA MAKE UP S.R.L.

IDRA MAKE UP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42221660, Nr. Reg. Com. J2020000465126. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6622 - Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.86-90, AP.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IDRA MAKE UP S.R.L.
CUI
42221660
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000465126
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.86-90, AP.7
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6622
Domeniu de activitate
Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari

Situații financiare

În 2025, IDRA MAKE UP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.665 lei, o pierdere netă de 390 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 25.040 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.992 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.127 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.443 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.665 lei2020 · Profit net: −26.649 lei2021 · Profit net: 9.041 lei2022 · Profit net: 8.439 lei2023 · Profit net: 648 lei2024 · Profit net: −1.298 lei2025 · Profit net: −390 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 25.040 lei25 mii20212022: 9.992 lei20222023: 9.127 lei20232024: 1.443 lei20242025: 6.665 lei7 mii2025
Profit net lei
2020: −26.649 lei−27 mii20202021: 9.041 lei9 mii20212022: 8.439 lei20222023: 648 lei20232024: −1.298 lei20242025: −390 lei−3902025
Indicatori financiari pe ani pentru IDRA MAKE UP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.665 lei în creștere față de 2024 −390 lei în creștere față de 2024 35.496 lei în creștere față de 2024 14.990 lei 2.831 lei −17.675 lei —
2024 1.443 lei în scădere față de 2023 −1.298 lei în scădere față de 2023 17.597 lei în scădere față de 2023 — 312 lei −17.285 lei —
2023 9.127 lei în scădere față de 2022 648 lei în scădere față de 2022 18.036 lei în creștere față de 2022 — 2.049 lei −15.987 lei —
2022 9.992 lei în scădere față de 2021 8.439 lei în scădere față de 2021 17.263 lei în scădere față de 2021 — 628 lei −16.635 lei —
2021 25.040 lei 9.041 lei în creștere față de 2020 30.804 lei în scădere față de 2020 — 13.396 lei −17.408 lei —
2020 — −26.649 lei 32.043 lei — 5.594 lei −26.449 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare