IGNIS PREVENT SRL

IGNIS PREVENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 38321229, Nr. Reg. Com. J51/588/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 6 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. MICŞUNELE, NR.6, cod poștal 910051. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IGNIS PREVENT SRL
CUI
38321229
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J51/588/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 octombrie 2017
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. MICŞUNELE, NR.6
Cod poștal
910051
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, IGNIS PREVENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 146.033 lei, un profit net de 92.072 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 88.401 lei2018 · Cifra de afaceri: 293.641 lei2019 · Cifra de afaceri: 217.127 lei2020 · Cifra de afaceri: 39.445 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.449 lei2022 · Cifra de afaceri: 214.866 lei2023 · Cifra de afaceri: 238.573 lei2024 · Cifra de afaceri: 151.845 lei2025 · Cifra de afaceri: 146.033 lei2017 · Profit net: 81.978 lei2018 · Profit net: 269.837 lei2019 · Profit net: 198.549 lei2020 · Profit net: 29.737 lei2021 · Profit net: 8.467 lei2022 · Profit net: 189.583 lei2023 · Profit net: 154.526 lei2024 · Profit net: 83.538 lei2025 · Profit net: 92.072 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 88.401 lei'172018: 293.641 lei294 mii'182019: 217.127 lei'192020: 39.445 lei'202021: 10.449 lei'212022: 214.866 lei'222023: 238.573 lei'232024: 151.845 lei'242025: 146.033 lei146 mii'25
Profit net lei
2017: 81.978 lei'172018: 269.837 lei270 mii'182019: 198.549 lei'192020: 29.737 lei'202021: 8.467 lei'212022: 189.583 lei'222023: 154.526 lei'232024: 83.538 lei'242025: 92.072 lei92 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru IGNIS PREVENT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 146.033 lei în scădere față de 2024 92.072 lei în creștere față de 2024 13.576 lei în scădere față de 2024 2.630 lei 103.258 lei 92.312 lei 1
2024 151.845 lei în scădere față de 2023 83.538 lei în scădere față de 2023 14.674 lei în creștere față de 2023 4.003 lei 94.449 lei 83.778 lei 1
2023 238.573 lei în creștere față de 2022 154.526 lei în scădere față de 2022 4.224 lei în scădere față de 2022 5.376 lei 153.614 lei 154.766 lei 1
2022 214.866 lei în creștere față de 2021 189.583 lei în creștere față de 2021 11.301 lei în creștere față de 2021 — 201.124 lei 189.823 lei 1
2021 10.449 lei în scădere față de 2020 8.467 lei în scădere față de 2020 11.229 lei în scădere față de 2020 — 30.784 lei 19.555 lei —
2020 39.445 lei în scădere față de 2019 29.737 lei în scădere față de 2019 47.160 lei în creștere față de 2019 — 77.137 lei 29.977 lei —
2019 217.127 lei în scădere față de 2018 198.549 lei în scădere față de 2018 2.431 lei în creștere față de 2018 — 201.220 lei 198.789 lei —
2018 293.641 lei în creștere față de 2017 269.837 lei în creștere față de 2017 895 lei în scădere față de 2017 — 270.972 lei 270.077 lei —
2017 88.401 lei 81.978 lei 3.547 lei — 85.725 lei 82.178 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare