IGNISO TECHNOLOGIES S.R.L.

IGNISO TECHNOLOGIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42161576, Nr. Reg. Com. J40/916/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 27 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALEEA CISLĂU, NR.8, CAMERA 2, BL.9A, ET.4, AP.54, cod poștal 021793. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IGNISO TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI
42161576
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/916/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 ianuarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALEEA CISLĂU, NR.8, CAMERA 2, BL.9A, ET.4, AP.54
Cod poștal
021793
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, IGNISO TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 510.756 lei, un profit net de 446.281 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 164.637 lei2021 · Cifra de afaceri: 245.291 lei2022 · Cifra de afaceri: 770.810 lei2023 · Cifra de afaceri: 449.101 lei2024 · Cifra de afaceri: 823.232 lei2025 · Cifra de afaceri: 510.756 lei2020 · Profit net: 144.393 lei2021 · Profit net: 232.788 lei2022 · Profit net: 741.799 lei2023 · Profit net: 385.532 lei2024 · Profit net: 740.137 lei2025 · Profit net: 446.281 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 164.637 lei20202021: 245.291 lei20212022: 770.810 lei20222023: 449.101 lei20232024: 823.232 lei823 mii20242025: 510.756 lei511 mii2025
Profit net lei
2020: 144.393 lei20202021: 232.788 lei20212022: 741.799 lei742 mii20222023: 385.532 lei20232024: 740.137 lei20242025: 446.281 lei446 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IGNISO TECHNOLOGIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 510.756 lei în scădere față de 2024 446.281 lei în scădere față de 2024 347.311 lei în scădere față de 2024 — 793.832 lei 446.521 lei 1
2024 823.232 lei în creștere față de 2023 740.137 lei în creștere față de 2023 1.132.167 lei în creștere față de 2023 8.452 lei 1.864.092 lei 740.377 lei 1
2023 449.101 lei în scădere față de 2022 385.532 lei în scădere față de 2022 22.941 lei în scădere față de 2022 — 408.713 lei 385.772 lei 1
2022 770.810 lei în creștere față de 2021 741.799 lei în creștere față de 2021 55.679 lei în creștere față de 2021 — 797.718 lei 742.039 lei 1
2021 245.291 lei în creștere față de 2020 232.788 lei în creștere față de 2020 5.278 lei în creștere față de 2020 — 238.306 lei 233.028 lei —
2020 164.637 lei 144.393 lei 3.082 lei 38 lei 147.637 lei 144.593 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare