ILA EVENTS & MORE S.R.L.

ILA EVENTS & MORE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 44679397, Nr. Reg. Com. J23/4714/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 august 2021. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, INT. PIPERA TUNARI, NR.5A, AP.1, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ILA EVENTS & MORE S.R.L.
CUI
44679397
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4714/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 august 2021
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, INT. PIPERA TUNARI, NR.5A, AP.1
Cod poștal
077190
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ILA EVENTS & MORE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 106.300 lei, o pierdere netă de 171.301 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−300 mii−200 mii−100 mii0100 mii200 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 90.473 lei2023 · Cifra de afaceri: 199.460 lei2024 · Cifra de afaceri: 183.967 lei2025 · Cifra de afaceri: 106.300 lei2021 · Profit net: −4.691 lei2022 · Profit net: −72.470 lei2023 · Profit net: −63.531 lei2024 · Profit net: −251.434 lei2025 · Profit net: −171.301 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 90.473 lei20222023: 199.460 lei199 mii20232024: 183.967 lei20242025: 106.300 lei106 mii2025
Profit net lei
2021: −4.691 lei20212022: −72.470 lei20222023: −63.531 lei20232024: −251.434 lei−251 mii20242025: −171.301 lei−171 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ILA EVENTS & MORE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 106.300 lei în scădere față de 2024 −171.301 lei în creștere față de 2024 750.257 lei în creștere față de 2024 183.375 lei 3.923 lei −562.427 lei —
2024 183.967 lei în scădere față de 2023 −251.434 lei în scădere față de 2023 606.384 lei în creștere față de 2023 202.383 lei 12.809 lei −391.126 lei 1
2023 199.460 lei în creștere față de 2022 −63.531 lei în creștere față de 2022 390.820 lei în scădere față de 2022 247.669 lei 4.737 lei −139.692 lei 1 în creștere față de 2022
2022 90.473 lei −72.470 lei în scădere față de 2021 397.915 lei în creștere față de 2021 284.384 lei 12.200 lei −76.161 lei 0
2021 — −4.691 lei 12.741 lei — −28.956 lei −3.691 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare