ILARIAMED HEALTHYSKIN S.R.L.

ILARIAMED HEALTHYSKIN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41634587, Nr. Reg. Com. J2019003586121. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9622 - Activitati ale bazelor sportive. Societatea a fost înființată la data de 12 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ROMUL LADEA, NR.87A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ILARIAMED HEALTHYSKIN S.R.L.
CUI
41634587
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003586121
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 septembrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ROMUL LADEA, NR.87A
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9622
Domeniu de activitate
Activitati ale bazelor sportive

Situații financiare

În 2025, ILARIAMED HEALTHYSKIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 273.627 lei, un profit net de 64.778 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 60.883 lei2022 · Cifra de afaceri: 125.473 lei2023 · Cifra de afaceri: 202.382 lei2024 · Cifra de afaceri: 233.770 lei2025 · Cifra de afaceri: 273.627 lei2020 · Profit net: −15.318 lei2022 · Profit net: 140.855 lei2023 · Profit net: 41.646 lei2024 · Profit net: 36.919 lei2025 · Profit net: 64.778 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 60.883 lei20202022: 125.473 lei20222023: 202.382 lei20232024: 233.770 lei20242025: 273.627 lei274 mii2025
Profit net lei
2020: −15.318 lei−15 mii20202022: 140.855 lei141 mii20222023: 41.646 lei20232024: 36.919 lei20242025: 64.778 lei65 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ILARIAMED HEALTHYSKIN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 273.627 lei în creștere față de 2024 64.778 lei în creștere față de 2024 70.248 lei în creștere față de 2024 101.856 lei 33.496 lei 65.104 lei 1
2024 233.770 lei în creștere față de 2023 36.919 lei în scădere față de 2023 25.559 lei în creștere față de 2023 113.841 lei 107.245 lei 195.527 lei 1
2023 202.382 lei în creștere față de 2022 41.646 lei în scădere față de 2022 19.452 lei în scădere față de 2022 114.465 lei 97.595 lei 192.608 lei 1 în scădere față de 2022
2022 125.473 lei în creștere față de 2020 140.855 lei în creștere față de 2020 30.388 lei în scădere față de 2020 114.465 lei 66.885 lei 150.962 lei 2
2020 60.883 lei −15.318 lei 148.023 lei 104.286 lei 138.719 lei −15.118 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare