ILINCA FACTORY BRAND S.R.L.

Radiată din 8 decembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ILINCA FACTORY BRAND S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 40169115, Nr. Reg. Com. J2018001241104. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 16 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, ALEEA APUSULUI, BL.29, SC.A, ET.4, AP.19, cod poștal 125300. Societatea este radiată din data de 8 decembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ILINCA FACTORY BRAND S.R.L.
CUI
40169115
Stare
Radiată din 8 decembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2018001241104
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 noiembrie 2018
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, ALEEA APUSULUI, BL.29, SC.A, ET.4, AP.19
Cod poștal
125300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4712
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2024, ILINCA FACTORY BRAND S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 88.232 lei2020 · Cifra de afaceri: 75.684 lei2021 · Cifra de afaceri: 89.467 lei2022 · Cifra de afaceri: 99.576 lei2023 · Cifra de afaceri: 89.704 lei2018 · Profit net: −200 lei2019 · Profit net: −9.736 lei2020 · Profit net: −7.379 lei2021 · Profit net: 11.812 lei2022 · Profit net: 3.543 lei2023 · Profit net: −4.976 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei20182019: 88.232 lei20192020: 75.684 lei20202021: 89.467 lei20212022: 99.576 lei100 mii20222023: 89.704 lei90 mii2023
Profit net lei
2018: −200 lei20182019: −9.736 lei−10 mii20192020: −7.379 lei20202021: 11.812 lei12 mii20212022: 3.543 lei20222023: −4.976 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru ILINCA FACTORY BRAND S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 8.057 lei în creștere față de 2023 — 1.319 lei −6.738 lei —
2023 89.704 lei în scădere față de 2022 −4.976 lei în scădere față de 2022 8.056 lei în scădere față de 2022 — 1.319 lei −6.737 lei 1
2022 99.576 lei în creștere față de 2021 3.543 lei în scădere față de 2021 49.149 lei în creștere față de 2021 — 47.389 lei −1.760 lei 1
2021 89.467 lei în creștere față de 2020 11.812 lei în creștere față de 2020 37.044 lei în scădere față de 2020 — 31.741 lei −5.303 lei 1
2020 75.684 lei în scădere față de 2019 −7.379 lei în creștere față de 2019 37.886 lei în scădere față de 2019 — 20.770 lei −17.116 lei 1
2019 88.232 lei în creștere față de 2018 −9.736 lei în scădere față de 2018 42.719 lei în creștere față de 2018 600 lei 32.383 lei −9.736 lei 1
2018 0 lei −200 lei 2.100 lei 535 lei 1.565 lei 0 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare