ILO FAST TRUCK S.R.L.

ILO FAST TRUCK S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40542175, Nr. Reg. Com. J26/320/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 31 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.196, AP.24, cod poștal 540562. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ILO FAST TRUCK S.R.L.
CUI
40542175
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/320/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 ianuarie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.196, AP.24
Cod poștal
540562
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2025, ILO FAST TRUCK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 119.539 lei, un profit net de 15.488 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 85.471 lei2020 · Cifra de afaceri: 126.476 lei2021 · Cifra de afaceri: 70.606 lei2022 · Cifra de afaceri: 213.391 lei2023 · Cifra de afaceri: 211.236 lei2024 · Cifra de afaceri: 180.877 lei2025 · Cifra de afaceri: 119.539 lei2019 · Profit net: 28.678 lei2020 · Profit net: 36.452 lei2021 · Profit net: 16.283 lei2022 · Profit net: 146.719 lei2023 · Profit net: 103.668 lei2024 · Profit net: 73.100 lei2025 · Profit net: 15.488 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 85.471 lei20192020: 126.476 lei20202021: 70.606 lei20212022: 213.391 lei213 mii20222023: 211.236 lei20232024: 180.877 lei20242025: 119.539 lei120 mii2025
Profit net lei
2019: 28.678 lei20192020: 36.452 lei20202021: 16.283 lei20212022: 146.719 lei147 mii20222023: 103.668 lei20232024: 73.100 lei20242025: 15.488 lei15 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ILO FAST TRUCK S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 119.539 lei în scădere față de 2024 15.488 lei în scădere față de 2024 10.114 lei în scădere față de 2024 — 25.025 lei 15.968 lei 1
2024 180.877 lei în scădere față de 2023 73.100 lei în scădere față de 2023 20.007 lei în creștere față de 2023 — 91.881 lei 73.580 lei 1
2023 211.236 lei în scădere față de 2022 103.668 lei în scădere față de 2022 4.025 lei în creștere față de 2022 — 104.642 lei 104.148 lei 1
2022 213.391 lei în creștere față de 2021 146.719 lei în creștere față de 2021 2.774 lei în creștere față de 2021 — 147.723 lei 147.199 lei 1
2021 70.606 lei în scădere față de 2020 16.283 lei în scădere față de 2020 2.018 lei în scădere față de 2020 1.501 lei 25.025 lei 27.615 lei 1
2020 126.476 lei în creștere față de 2019 36.452 lei în creștere față de 2019 29.893 lei în creștere față de 2019 10.518 lei 57.044 lei 38.830 lei 1
2019 85.471 lei 28.678 lei 5.522 lei 19.547 lei 13.433 lei 29.078 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare