ILUMINIS CONSTRUCŢII S.R.L.

Inactivă fiscal din 26 noiembrie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ILUMINIS CONSTRUCŢII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 43174841, Nr. Reg. Com. J12/3274/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 12 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ION MEŞTER, NR.1, BL.O1, SC.9, ET.2, AP.85B, cod poștal 400650. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 26 noiembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ILUMINIS CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI
43174841
Stare
Inactivă fiscal din 26 noiembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J12/3274/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 octombrie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ION MEŞTER, NR.1, BL.O1, SC.9, ET.2, AP.85B
Cod poștal
400650
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4399
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ILUMINIS CONSTRUCŢII S.R.L. a raportat o pierdere netă de 21.820 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 77.559 lei2021 · Cifra de afaceri: 634.011 lei2022 · Cifra de afaceri: 569.721 lei2023 · Cifra de afaceri: 472.946 lei2020 · Profit net: 11.270 lei2021 · Profit net: 194.073 lei2022 · Profit net: 200.064 lei2023 · Profit net: −333.274 lei2024 · Profit net: −24.841 lei2025 · Profit net: −21.820 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 77.559 lei20202021: 634.011 lei634 mii20212022: 569.721 lei20222023: 472.946 lei473 mii2023
Profit net lei
2020: 11.270 lei20202021: 194.073 lei20212022: 200.064 lei200 mii20222023: −333.274 lei−333 mii20232024: −24.841 lei20242025: −21.820 lei−22 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ILUMINIS CONSTRUCŢII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −21.820 lei în creștere față de 2024 380.040 lei în creștere față de 2024 — 38.567 lei −341.473 lei —
2024 — −24.841 lei în creștere față de 2023 358.576 lei în creștere față de 2023 — 38.923 lei −319.653 lei 0 în scădere față de 2023
2023 472.946 lei în scădere față de 2022 −333.274 lei în scădere față de 2022 324.226 lei în scădere față de 2022 — 29.414 lei −294.812 lei 5 în creștere față de 2022
2022 569.721 lei în scădere față de 2021 200.064 lei în creștere față de 2021 396.788 lei în creștere față de 2021 537 lei 801.535 lei 405.607 lei 3
2021 634.011 lei în creștere față de 2020 194.073 lei în creștere față de 2020 165.771 lei în creștere față de 2020 1.180 lei 369.883 lei 205.543 lei 3
2020 77.559 lei 11.270 lei 94.173 lei 2.146 lei 103.497 lei 11.470 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare