IMO-REMARC S.R.L.

IMO-REMARC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39650890, Nr. Reg. Com. J2018002498356. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA VECHE COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. AUREL COZMA, NR.15C. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IMO-REMARC S.R.L.
CUI
39650890
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002498356
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT MOŞNIŢA VECHE COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. AUREL COZMA, NR.15C
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6811
Domeniu de activitate
Agentii imobiliare

Situații financiare

În 2025, IMO-REMARC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 167.179 lei, un profit net de 497.816 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 10.648 lei2019 · Cifra de afaceri: 71.206 lei2020 · Cifra de afaceri: 583.790 lei2021 · Cifra de afaceri: 619.422 lei2022 · Cifra de afaceri: 49.568 lei2023 · Cifra de afaceri: 110.431 lei2024 · Cifra de afaceri: 182.981 lei2025 · Cifra de afaceri: 167.179 lei2018 · Profit net: 6.876 lei2019 · Profit net: 57.605 lei2020 · Profit net: 337.553 lei2021 · Profit net: 228.907 lei2022 · Profit net: −108.883 lei2023 · Profit net: 167.567 lei2024 · Profit net: 85.514 lei2025 · Profit net: 497.816 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 10.648 lei'182019: 71.206 lei'192020: 583.790 lei'202021: 619.422 lei619 mii'212022: 49.568 lei'222023: 110.431 lei'232024: 182.981 lei'242025: 167.179 lei167 mii'25
Profit net lei
2018: 6.876 lei'182019: 57.605 lei'192020: 337.553 lei'202021: 228.907 lei'212022: −108.883 lei−109 mii'222023: 167.567 lei'232024: 85.514 lei'242025: 497.816 lei498 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru IMO-REMARC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 167.179 lei în scădere față de 2024 497.816 lei în creștere față de 2024 75.206 lei în scădere față de 2024 470.172 lei 521.611 lei 916.577 lei 1
2024 182.981 lei în creștere față de 2023 85.514 lei în scădere față de 2023 129.274 lei în creștere față de 2023 515.568 lei 32.467 lei 418.761 lei 1
2023 110.431 lei în creștere față de 2022 167.567 lei în creștere față de 2022 59.714 lei în scădere față de 2022 54.893 lei 338.068 lei 333.247 lei 1
2022 49.568 lei în scădere față de 2021 −108.883 lei în scădere față de 2021 391.249 lei în creștere față de 2021 377.626 lei 179.303 lei 165.680 lei 1
2021 619.422 lei în creștere față de 2020 228.907 lei în scădere față de 2020 21.807 lei în scădere față de 2020 163.111 lei 291.154 lei 432.458 lei 1
2020 583.790 lei în creștere față de 2019 337.553 lei în creștere față de 2019 59.250 lei în scădere față de 2019 288.979 lei 172.505 lei 402.234 lei 1
2019 71.206 lei în creștere față de 2018 57.605 lei în creștere față de 2018 115.746 lei în creștere față de 2018 154.592 lei 25.835 lei 64.681 lei —
2018 10.648 lei 6.876 lei 61.192 lei 56.883 lei 11.385 lei 7.076 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare