IMOBILIARE INVERMASE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 22192594, Nr. Reg. Com. J01/445/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6810 - Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 31 iulie 2007. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. DOROBANŢI, NR.23A, cod poștal 515800. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- IMOBILIARE INVERMASE S.R.L.
- CUI
- 22192594
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J01/445/2020
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 31 iulie 2007
- Județ
- Alba
- Sediul social
- JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. DOROBANŢI, NR.23A
- Cod poștal
- 515800
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6810
- Domeniu de activitate
- Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Situații financiare
În 2024, IMOBILIARE INVERMASE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.000 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −1.000 lei în scădere față de 2023 | 384.542 lei în creștere față de 2023 | 310.843 lei | 14.535 lei | −59.164 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 383.542 lei | 310.843 lei | 14.535 lei | −58.164 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 383.542 lei în scădere față de 2021 | 310.843 lei | 14.535 lei | −58.164 lei | — |
| 2021 | — | −4.915 lei în creștere față de 2020 | 394.295 lei în scădere față de 2020 | 310.843 lei | 51.766 lei | −31.686 lei | — |
| 2020 | — | −6.739 lei în creștere față de 2019 | 415.523 lei în creștere față de 2019 | 310.843 lei | 51.431 lei | −53.249 lei | — |
| 2019 | 39.690 lei | −19.739 lei în scădere față de 2018 | 408.923 lei în creștere față de 2018 | 310.843 lei | 51.570 lei | −46.510 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 398.990 lei | 358.074 lei | 14.145 lei | −26.771 lei | — |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | 398.990 lei | 358.074 lei | 14.145 lei | −26.771 lei | — |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 398.990 lei | 358.074 lei | 14.145 lei | −26.771 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
