IMRAC GRIG SOLUTION S.R.L.

IMRAC GRIG SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 40727270, Nr. Reg. Com. J18/388/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8129 - Alte activitati de curatenie. Societatea a fost înființată la data de 4 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. MIORIŢEI, NR.15, CAMERA 2, BL.15, SC.2, ET.1, AP.27. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IMRAC GRIG SOLUTION S.R.L.
CUI
40727270
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J18/388/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 martie 2019
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. MIORIŢEI, NR.15, CAMERA 2, BL.15, SC.2, ET.1, AP.27
Cod CAEN
8129
Domeniu de activitate
Alte activitati de curatenie

Situații financiare

În 2025, IMRAC GRIG SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 42.850 lei, un profit net de 1.844 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii201920222023202420252019 · Cifra de afaceri: 208.512 lei2022 · Cifra de afaceri: 139.610 lei2023 · Cifra de afaceri: 170.210 lei2024 · Cifra de afaceri: 10.020 lei2025 · Cifra de afaceri: 42.850 lei2019 · Profit net: 183.010 lei2022 · Profit net: 105.120 lei2023 · Profit net: 57.217 lei2024 · Profit net: −8.016 lei2025 · Profit net: 1.844 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 208.512 lei209 mii20192022: 139.610 lei20222023: 170.210 lei20232024: 10.020 lei20242025: 42.850 lei43 mii2025
Profit net lei
2019: 183.010 lei183 mii20192022: 105.120 lei20222023: 57.217 lei20232024: −8.016 lei−8 mii20242025: 1.844 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IMRAC GRIG SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 42.850 lei în creștere față de 2024 1.844 lei în creștere față de 2024 5.538 lei în creștere față de 2024 — 279.635 lei 274.097 lei —
2024 10.020 lei în scădere față de 2023 −8.016 lei în scădere față de 2023 1.300 lei în scădere față de 2023 — 273.554 lei 272.254 lei —
2023 170.210 lei în creștere față de 2022 57.217 lei în scădere față de 2022 45.741 lei în creștere față de 2022 — 326.010 lei 280.269 lei 1
2022 139.610 lei în scădere față de 2019 105.120 lei în scădere față de 2019 33.775 lei în creștere față de 2019 — 556.827 lei 523.052 lei 1 în scădere față de 2019
2019 208.512 lei 183.010 lei 16.600 lei — 199.810 lei 183.210 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare