IN & OUT INFISSI S.R.L.

IN & OUT INFISSI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41250950, Nr. Reg. Com. J2019002122227. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 11 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT LEŢCANI COM. LEŢCANI, STR. PRINCIPALĂ, NR.15, ET.PARTER, cod poștal 707280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IN & OUT INFISSI S.R.L.
CUI
41250950
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002122227
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 iunie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT LEŢCANI COM. LEŢCANI, STR. PRINCIPALĂ, NR.15, ET.PARTER
Cod poștal
707280
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, IN & OUT INFISSI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 623.464 lei, o pierdere netă de 87.925 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 5.043 lei2021 · Cifra de afaceri: 480.209 lei2022 · Cifra de afaceri: 979.721 lei2023 · Cifra de afaceri: 589.165 lei2024 · Cifra de afaceri: 526.228 lei2025 · Cifra de afaceri: 623.464 lei2020 · Profit net: −2.014 lei2021 · Profit net: 170.789 lei2022 · Profit net: 93.099 lei2023 · Profit net: 2.641 lei2024 · Profit net: −49.480 lei2025 · Profit net: −87.925 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 5.043 lei20202021: 480.209 lei20212022: 979.721 lei980 mii20222023: 589.165 lei20232024: 526.228 lei20242025: 623.464 lei623 mii2025
Profit net lei
2020: −2.014 lei20202021: 170.789 lei171 mii20212022: 93.099 lei20222023: 2.641 lei20232024: −49.480 lei20242025: −87.925 lei−88 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IN & OUT INFISSI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 623.464 lei în creștere față de 2024 −87.925 lei în scădere față de 2024 170.420 lei în creștere față de 2024 58.016 lei 234.423 lei 119.122 lei 2 în creștere față de 2024
2024 526.228 lei în scădere față de 2023 −49.480 lei în scădere față de 2023 158.325 lei în creștere față de 2023 84.928 lei 280.444 lei 207.047 lei 1 în scădere față de 2023
2023 589.165 lei în scădere față de 2022 2.641 lei în scădere față de 2022 128.015 lei în scădere față de 2022 41.935 lei 342.607 lei 256.527 lei 2
2022 979.721 lei în creștere față de 2021 93.099 lei în scădere față de 2021 193.193 lei în scădere față de 2021 72.176 lei 374.903 lei 253.886 lei 2 în creștere față de 2021
2021 480.209 lei în creștere față de 2020 170.789 lei în creștere față de 2020 231.755 lei în creștere față de 2020 42.953 lei 349.589 lei 160.787 lei 1
2020 5.043 lei −2.014 lei 60.714 lei 850 lei 49.862 lei −10.002 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare