IN SHAPE SRANKO S.R.L.

IN SHAPE SRANKO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 38606609, Nr. Reg. Com. J31/852/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 15 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, STR. PARTIZANILOR, NR.43/A, cod poștal 455300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IN SHAPE SRANKO S.R.L.
CUI
38606609
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/852/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 decembrie 2017
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, STR. PARTIZANILOR, NR.43/A
Cod poștal
455300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, IN SHAPE SRANKO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 65.161 lei, un profit net de 3.549 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20182019202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 84.128 lei2019 · Cifra de afaceri: 51.096 lei2021 · Cifra de afaceri: 53.450 lei2022 · Cifra de afaceri: 297.969 lei2023 · Cifra de afaceri: 296.850 lei2024 · Cifra de afaceri: 29.865 lei2025 · Cifra de afaceri: 65.161 lei2018 · Profit net: 69.667 lei2019 · Profit net: −48.824 lei2021 · Profit net: 16.249 lei2022 · Profit net: 97.041 lei2023 · Profit net: 38.894 lei2024 · Profit net: 19.366 lei2025 · Profit net: 3.549 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 84.128 lei20182019: 51.096 lei20192021: 53.450 lei20212022: 297.969 lei298 mii20222023: 296.850 lei20232024: 29.865 lei20242025: 65.161 lei65 mii2025
Profit net lei
2018: 69.667 lei20182019: −48.824 lei−49 mii20192021: 16.249 lei20212022: 97.041 lei97 mii20222023: 38.894 lei20232024: 19.366 lei20242025: 3.549 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IN SHAPE SRANKO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 65.161 lei în creștere față de 2024 3.549 lei în scădere față de 2024 336.653 lei în scădere față de 2024 311.150 lei 71.667 lei 46.164 lei 1
2024 29.865 lei în scădere față de 2023 19.366 lei în scădere față de 2023 338.164 lei în scădere față de 2023 393.451 lei 46.781 lei 59.862 lei 1 în scădere față de 2023
2023 296.850 lei în scădere față de 2022 38.894 lei în scădere față de 2022 402.824 lei în creștere față de 2022 475.751 lei 84.031 lei 40.496 lei 3 în scădere față de 2022
2022 297.969 lei în creștere față de 2021 97.041 lei în creștere față de 2021 324.708 lei în creștere față de 2021 335.639 lei 107.132 lei 1.601 lei 4 în creștere față de 2021
2021 53.450 lei în creștere față de 2019 16.249 lei în creștere față de 2019 239.785 lei în creștere față de 2019 230.064 lei 70.281 lei −95.440 lei 3
2019 51.096 lei în scădere față de 2018 −48.824 lei în scădere față de 2018 44.726 lei în creștere față de 2018 — 13.139 lei −31.587 lei 3 în creștere față de 2018
2018 84.128 lei 69.667 lei 6.894 lei — 76.761 lei 69.867 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare