IN STYLE UNIT S.R.L.

IN STYLE UNIT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41399732, Nr. Reg. Com. J2019009281400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR TOPOLOVĂŢ, NR.2, CAMERA 2, BL.TD17, SC.1, ET.8, AP.53, cod poștal 062073. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IN STYLE UNIT S.R.L.
CUI
41399732
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019009281400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR TOPOLOVĂŢ, NR.2, CAMERA 2, BL.TD17, SC.1, ET.8, AP.53
Cod poștal
062073
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, IN STYLE UNIT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 370.450 lei, un profit net de 9.422 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 21.768 lei2021 · Cifra de afaceri: 116.535 lei2022 · Cifra de afaceri: 179.480 lei2023 · Cifra de afaceri: 186.725 lei2024 · Cifra de afaceri: 293.269 lei2025 · Cifra de afaceri: 370.450 lei2020 · Profit net: 557 lei2021 · Profit net: 23.322 lei2022 · Profit net: 72.520 lei2023 · Profit net: 9.011 lei2024 · Profit net: −28.140 lei2025 · Profit net: 9.422 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 21.768 lei20202021: 116.535 lei20212022: 179.480 lei20222023: 186.725 lei20232024: 293.269 lei20242025: 370.450 lei370 mii2025
Profit net lei
2020: 557 lei20202021: 23.322 lei20212022: 72.520 lei73 mii20222023: 9.011 lei20232024: −28.140 lei−28 mii20242025: 9.422 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IN STYLE UNIT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 370.450 lei în creștere față de 2024 9.422 lei în creștere față de 2024 203.521 lei în scădere față de 2024 140.753 lei 61.866 lei −608 lei 4 în creștere față de 2024
2024 293.269 lei în creștere față de 2023 −28.140 lei în scădere față de 2023 279.884 lei în creștere față de 2023 184.973 lei 83.894 lei −10.030 lei 3 în creștere față de 2023
2023 186.725 lei în creștere față de 2022 9.011 lei în scădere față de 2022 223.326 lei în creștere față de 2022 193.226 lei 47.940 lei 18.270 lei 2
2022 179.480 lei în creștere față de 2021 72.520 lei în creștere față de 2021 41.184 lei în creștere față de 2021 26.401 lei 86.254 lei 72.760 lei 2 în creștere față de 2021
2021 116.535 lei în creștere față de 2020 23.322 lei în creștere față de 2020 6.550 lei în scădere față de 2020 — 22.964 lei 24.079 lei 1
2020 21.768 lei 557 lei 52.894 lei 42.410 lei 8.196 lei 757 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare