IN TREND TAILORING BRAND S.R.L.

IN TREND TAILORING BRAND S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 40249478, Nr. Reg. Com. J10/1326/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 4 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. DOMNEASCA, NR.91, cod poștal 125300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
IN TREND TAILORING BRAND S.R.L.
CUI
40249478
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/1326/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 decembrie 2018
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. DOMNEASCA, NR.91
Cod poștal
125300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2025, IN TREND TAILORING BRAND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 504.268 lei, un profit net de 30.030 lei și un număr mediu de 12 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 119.860 lei2021 · Cifra de afaceri: 299.958 lei2022 · Cifra de afaceri: 179.940 lei2023 · Cifra de afaceri: 101.438 lei2024 · Cifra de afaceri: 265.543 lei2025 · Cifra de afaceri: 504.268 lei2019 · Profit net: −6.800 lei2020 · Profit net: −102.200 lei2021 · Profit net: 230.292 lei2022 · Profit net: 8.687 lei2023 · Profit net: 76.202 lei2024 · Profit net: −62.152 lei2025 · Profit net: 30.030 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.000 lei20192020: 119.860 lei20202021: 299.958 lei20212022: 179.940 lei20222023: 101.438 lei20232024: 265.543 lei20242025: 504.268 lei504 mii2025
Profit net lei
2019: −6.800 lei20192020: −102.200 lei−102 mii20202021: 230.292 lei230 mii20212022: 8.687 lei20222023: 76.202 lei20232024: −62.152 lei20242025: 30.030 lei30 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru IN TREND TAILORING BRAND S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 504.268 lei în creștere față de 2024 30.030 lei în creștere față de 2024 17.198 lei în creștere față de 2024 30.551 lei 59.727 lei 44.280 lei 12 în creștere față de 2024
2024 265.543 lei în creștere față de 2023 −62.152 lei în scădere față de 2023 14.805 lei în creștere față de 2023 46.281 lei 25.420 lei 14.250 lei 9 în creștere față de 2023
2023 101.438 lei în scădere față de 2022 76.202 lei în creștere față de 2022 1.985 lei în scădere față de 2022 62.307 lei 76.664 lei 76.402 lei 1 în scădere față de 2022
2022 179.940 lei în scădere față de 2021 8.687 lei în scădere față de 2021 57.354 lei în scădere față de 2021 80.153 lei 66.241 lei 8.887 lei 4 în scădere față de 2021
2021 299.958 lei în creștere față de 2020 230.292 lei în creștere față de 2020 72.453 lei în scădere față de 2020 99.652 lei 193.944 lei 121.492 lei 16 în creștere față de 2020
2020 119.860 lei în creștere față de 2019 −102.200 lei în scădere față de 2019 234.719 lei în creștere față de 2019 119.150 lei 125.919 lei −108.800 lei 12
2019 2.000 lei −6.800 lei 10.760 lei — 4.160 lei −6.600 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare