ÎN VALE LA TEIŞANI S.R.L.

Inactivă fiscal din 29 octombrie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ÎN VALE LA TEIŞANI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39616872, Nr. Reg. Com. J2018001429292. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5510 - Hoteluri si alte facilitati de cazare similare. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LĂMÂIULUI, NR.4. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 29 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ÎN VALE LA TEIŞANI S.R.L.
CUI
39616872
Stare
Inactivă fiscal din 29 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2018001429292
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LĂMÂIULUI, NR.4
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5510
Domeniu de activitate
Hoteluri si alte facilitati de cazare similare

Situații financiare

În 2023, ÎN VALE LA TEIŞANI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.906.720 lei, un profit net de 181.528 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2018201920202021202220232021 · Cifra de afaceri: 1.103.082 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.337.354 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.906.720 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 25.343 lei2022 · Profit net: 57.162 lei2023 · Profit net: 181.528 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 1.103.082 lei20212022: 2.337.354 lei20222023: 2.906.720 lei2,9 mil.2023
Profit net lei
2018: 0 lei20182019: 0 lei20192020: 0 lei20202021: 25.343 lei20212022: 57.162 lei20222023: 181.528 lei182 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru ÎN VALE LA TEIŞANI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 2.906.720 lei în creștere față de 2022 181.528 lei în creștere față de 2022 208.722 lei în creștere față de 2022 46.867 lei 393.486 lei 231.631 lei 5 în creștere față de 2022
2022 2.337.354 lei în creștere față de 2021 57.162 lei în creștere față de 2021 153.132 lei în creștere față de 2021 35.049 lei 219.153 lei 103.897 lei 4 în creștere față de 2021
2021 1.103.082 lei 25.343 lei în creștere față de 2020 104.879 lei în creștere față de 2020 38.151 lei 137.271 lei 70.543 lei 2
2020 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —
2019 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —
2018 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare