INA PORTER&CO S.R.L.

INA PORTER&CO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38880239, Nr. Reg. Com. J23/708/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 16 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EROU IANCU NICOLAE, NR.48, CAMERA 1, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INA PORTER&CO S.R.L.
CUI
38880239
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/708/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 februarie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EROU IANCU NICOLAE, NR.48, CAMERA 1
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, INA PORTER&CO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.641 lei, un profit net de 406 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 17.520 lei2021 · Cifra de afaceri: 23.801 lei2022 · Cifra de afaceri: 16.470 lei2024 · Cifra de afaceri: 21.221 lei2025 · Cifra de afaceri: 12.641 lei2018 · Profit net: −48.526 lei2019 · Profit net: 1.822 lei2020 · Profit net: 44 lei2021 · Profit net: 156 lei2022 · Profit net: 1.694 lei2023 · Profit net: 450 lei2024 · Profit net: 1.275 lei2025 · Profit net: 406 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 17.520 lei20202021: 23.801 lei24 mii20212022: 16.470 lei20222024: 21.221 lei20242025: 12.641 lei13 mii2025
Profit net lei
2018: −48.526 lei−49 mii'182019: 1.822 lei2 mii'192020: 44 lei'202021: 156 lei'212022: 1.694 lei'222023: 450 lei'232024: 1.275 lei'242025: 406 lei406'25
Indicatori financiari pe ani pentru INA PORTER&CO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 12.641 lei în scădere față de 2024 406 lei în scădere față de 2024 16.108.377 lei în creștere față de 2024 5.793.847 lei 10.269.149 lei −45.381 lei 1
2024 21.221 lei 1.275 lei în creștere față de 2023 16.016.315 lei în creștere față de 2023 5.252.800 lei 10.717.728 lei −45.787 lei 1
2023 — 450 lei în scădere față de 2022 5.596.091 lei în creștere față de 2022 5.243.766 lei 305.263 lei −47.062 lei 1
2022 16.470 lei în scădere față de 2021 1.694 lei în creștere față de 2021 5.572.653 lei în creștere față de 2021 5.244.164 lei 285.639 lei −42.850 lei 1
2021 23.801 lei în creștere față de 2020 156 lei în creștere față de 2020 289.796 lei în scădere față de 2020 1.891 lei 243.361 lei −44.544 lei 1
2020 17.520 lei 44 lei în scădere față de 2019 351.181 lei în creștere față de 2019 2.290 lei 304.191 lei −44.700 lei 1
2019 — 1.822 lei în creștere față de 2018 304.706 lei în creștere față de 2018 2.688 lei 257.274 lei −44.744 lei 1
2018 — −48.526 lei 168.559 lei 3.311 lei 118.682 lei −46.566 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare