INALCO CONSTRUCT S.R.L.

INALCO CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 17216972, Nr. Reg. Com. J29/297/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 9 februarie 2005. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. BĂICOI, STR. C.D. GHEREA, NR.2.BIS, cod poștal 105200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INALCO CONSTRUCT S.R.L.
CUI
17216972
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/297/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 februarie 2005
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BĂICOI, STR. C.D. GHEREA, NR.2.BIS
Cod poștal
105200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, INALCO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.946.535 lei, un profit net de 13.857 lei și un număr mediu de 20 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 927.740 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.188.623 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.383.467 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.369.441 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.097.184 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.457.118 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.290.034 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.397.423 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.197.958 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.946.535 lei2016 · Profit net: 73.647 lei2017 · Profit net: 127.830 lei2018 · Profit net: 112.067 lei2019 · Profit net: 107.920 lei2020 · Profit net: 197.339 lei2021 · Profit net: 89.630 lei2022 · Profit net: 126.114 lei2023 · Profit net: 87.266 lei2024 · Profit net: 340.884 lei2025 · Profit net: 13.857 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 927.740 lei'162017: 1.188.623 lei'172018: 1.383.467 lei'182019: 2.369.441 lei'192020: 2.097.184 lei'202021: 2.457.118 lei'212022: 2.290.034 lei'222023: 2.397.423 lei'232024: 3.197.958 lei3,2 mil.'242025: 1.946.535 lei1,9 mil.'25
Profit net lei
2016: 73.647 lei'162017: 127.830 lei'172018: 112.067 lei'182019: 107.920 lei'192020: 197.339 lei'202021: 89.630 lei'212022: 126.114 lei'222023: 87.266 lei'232024: 340.884 lei341 mii'242025: 13.857 lei14 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru INALCO CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.946.535 lei în scădere față de 2024 13.857 lei în scădere față de 2024 536.929 lei în creștere față de 2024 243.858 lei 820.816 lei 542.993 lei 20 în scădere față de 2024
2024 3.197.958 lei în creștere față de 2023 340.884 lei în creștere față de 2023 311.526 lei în creștere față de 2023 29.387 lei 799.727 lei 529.136 lei 21
2023 2.397.423 lei în creștere față de 2022 87.266 lei în scădere față de 2022 235.859 lei în scădere față de 2022 12.141 lei 718.803 lei 557.600 lei —
2022 2.290.034 lei în scădere față de 2021 126.114 lei în creștere față de 2021 284.916 lei în creștere față de 2021 33.957 lei 694.679 lei 473.595 lei 21 în creștere față de 2021
2021 2.457.118 lei în creștere față de 2020 89.630 lei în scădere față de 2020 266.620 lei în scădere față de 2020 37.353 lei 786.530 lei 565.581 lei 20 în creștere față de 2020
2020 2.097.184 lei în scădere față de 2019 197.339 lei în creștere față de 2019 438.050 lei în creștere față de 2019 28.058 lei 969.845 lei 560.162 lei 19 în scădere față de 2019
2019 2.369.441 lei în creștere față de 2018 107.920 lei în scădere față de 2018 186.124 lei în creștere față de 2018 4.887 lei 628.037 lei 447.033 lei 22 în creștere față de 2018
2018 1.383.467 lei în creștere față de 2017 112.067 lei în scădere față de 2017 85.636 lei în creștere față de 2017 8.379 lei 415.413 lei 339.113 lei 18 în creștere față de 2017
2017 1.188.623 lei în creștere față de 2016 127.830 lei în creștere față de 2016 83.057 lei în scădere față de 2016 12.189 lei 336.583 lei 265.995 lei 15 în scădere față de 2016
2016 927.740 lei 73.647 lei 86.634 lei 6.574 lei 353.488 lei 273.428 lei 17

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.