INCAMA HOLDING S.R.L.

INCAMA HOLDING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 41334628, Nr. Reg. Com. J32/1372/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 1 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, STR. DOAMNA STANCA, NR.5B, SC.B, AP.1, cod poștal 557260. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INCAMA HOLDING S.R.L.
CUI
41334628
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/1372/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 iulie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, STR. DOAMNA STANCA, NR.5B, SC.B, AP.1
Cod poștal
557260
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2025, INCAMA HOLDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 358.103 lei, o pierdere netă de 194.438 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 22.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 506.850 lei2021 · Cifra de afaceri: 359.511 lei2022 · Cifra de afaceri: 328.236 lei2023 · Cifra de afaceri: 277.779 lei2024 · Cifra de afaceri: 505.786 lei2025 · Cifra de afaceri: 358.103 lei2019 · Profit net: 21.001 lei2020 · Profit net: 479.512 lei2021 · Profit net: 265.192 lei2022 · Profit net: 70.655 lei2023 · Profit net: −291.652 lei2024 · Profit net: 87.956 lei2025 · Profit net: −194.438 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 22.000 lei20192020: 506.850 lei507 mii20202021: 359.511 lei20212022: 328.236 lei20222023: 277.779 lei20232024: 505.786 lei20242025: 358.103 lei358 mii2025
Profit net lei
2019: 21.001 lei20192020: 479.512 lei480 mii20202021: 265.192 lei20212022: 70.655 lei20222023: −291.652 lei−292 mii20232024: 87.956 lei20242025: −194.438 lei−194 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INCAMA HOLDING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 358.103 lei în scădere față de 2024 −194.438 lei în scădere față de 2024 455.193 lei în scădere față de 2024 43.387 lei 13.750 lei −397.894 lei 5 în creștere față de 2024
2024 505.786 lei în creștere față de 2023 87.956 lei în creștere față de 2023 499.067 lei în scădere față de 2023 74.810 lei 221.831 lei −203.456 lei 3 în scădere față de 2023
2023 277.779 lei în scădere față de 2022 −291.652 lei în scădere față de 2022 535.752 lei în creștere față de 2022 107.548 lei 139.327 lei −291.412 lei 4 în creștere față de 2022
2022 328.236 lei în scădere față de 2021 70.655 lei în scădere față de 2021 235.199 lei în creștere față de 2021 7.101 lei 895.584 lei 663.249 lei 3 în creștere față de 2021
2021 359.511 lei în scădere față de 2020 265.192 lei în scădere față de 2020 37.007 lei în creștere față de 2020 2.858 lei 779.053 lei 744.904 lei 1
2020 506.850 lei în creștere față de 2019 479.512 lei în creștere față de 2019 13.931 lei în creștere față de 2019 — 493.643 lei 479.712 lei 1
2019 22.000 lei 21.001 lei 660 lei 0 lei 21.861 lei 21.201 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare