INCLUSIVE 4D S.R.L.

Radiată din 19 februarie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

INCLUSIVE 4D S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40766989, Nr. Reg. Com. J26/683/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 11 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BRADULUI, NR.22, cod poștal 540077. Societatea este radiată din data de 19 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INCLUSIVE 4D S.R.L.
CUI
40766989
Stare
Radiată din 19 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J26/683/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 martie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BRADULUI, NR.22
Cod poștal
540077
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2023, INCLUSIVE 4D S.R.L. a raportat o pierdere netă de 19.025 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 11.690 lei2020 · Cifra de afaceri: 199.129 lei2021 · Cifra de afaceri: 24.852 lei2019 · Profit net: −64.488 lei2020 · Profit net: 32.733 lei2021 · Profit net: −22.695 lei2022 · Profit net: −22.388 lei2023 · Profit net: −19.025 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.690 lei20192020: 199.129 lei199 mii20202021: 24.852 lei25 mii2021
Profit net lei
2019: −64.488 lei−64 mii20192020: 32.733 lei33 mii20202021: −22.695 lei20212022: −22.388 lei20222023: −19.025 lei−19 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru INCLUSIVE 4D S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −19.025 lei în creștere față de 2022 105.768 lei în creștere față de 2022 29.490 lei 9.874 lei −95.662 lei 0
2022 — −22.388 lei în creștere față de 2021 84.910 lei în creștere față de 2021 45.613 lei 5.097 lei −76.637 lei 0 în scădere față de 2021
2021 24.852 lei în scădere față de 2020 −22.695 lei în scădere față de 2020 68.289 lei în scădere față de 2020 57.214 lei 10.152 lei −54.249 lei 1 în scădere față de 2020
2020 199.129 lei în creștere față de 2019 32.733 lei în creștere față de 2019 69.852 lei în scădere față de 2019 68.816 lei 33.697 lei −31.555 lei 5 în creștere față de 2019
2019 11.690 lei −64.488 lei 76.636 lei 21.422 lei 86.985 lei −64.288 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare