INDALESS AGRI TEAM S.R.L.

INDALESS AGRI TEAM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 39171405, Nr. Reg. Com. J2018000373109. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4752 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 12 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT PADINA COM. PADINA, STR. MARE, NR.144, cod poștal 127410. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INDALESS AGRI TEAM S.R.L.
CUI
39171405
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000373109
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 aprilie 2018
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT PADINA COM. PADINA, STR. MARE, NR.144
Cod poștal
127410
Cod CAEN
4752
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, INDALESS AGRI TEAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.989.356 lei, un profit net de 177.303 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 85.063 lei2019 · Cifra de afaceri: 133.561 lei2020 · Cifra de afaceri: 74.460 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.020.280 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.511.515 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.883.420 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.964.826 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.989.356 lei2018 · Profit net: 17.221 lei2019 · Profit net: 5.066 lei2020 · Profit net: −106.321 lei2021 · Profit net: 477.839 lei2022 · Profit net: 180.893 lei2023 · Profit net: 78.004 lei2024 · Profit net: 367.078 lei2025 · Profit net: 177.303 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 85.063 lei'182019: 133.561 lei'192020: 74.460 lei'202021: 2.020.280 lei'212022: 2.511.515 lei'222023: 2.883.420 lei'232024: 2.964.826 lei'242025: 2.989.356 lei3,0 mil.'25
Profit net lei
2018: 17.221 lei'182019: 5.066 lei'192020: −106.321 lei−106 mii'202021: 477.839 lei478 mii'212022: 180.893 lei'222023: 78.004 lei'232024: 367.078 lei'242025: 177.303 lei177 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru INDALESS AGRI TEAM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.989.356 lei în creștere față de 2024 177.303 lei în scădere față de 2024 629.112 lei în creștere față de 2024 105.773 lei 902.415 lei 379.076 lei 4
2024 2.964.826 lei în creștere față de 2023 367.078 lei în creștere față de 2023 348.247 lei în scădere față de 2023 114.960 lei 710.934 lei 477.647 lei 4 în scădere față de 2023
2023 2.883.420 lei în creștere față de 2022 78.004 lei în scădere față de 2022 503.652 lei în scădere față de 2022 156.382 lei 631.752 lei 284.482 lei 5 în creștere față de 2022
2022 2.511.515 lei în creștere față de 2021 180.893 lei în scădere față de 2021 713.142 lei în creștere față de 2021 231.249 lei 688.371 lei 206.478 lei 4 în creștere față de 2021
2021 2.020.280 lei în creștere față de 2020 477.839 lei în creștere față de 2020 597.371 lei în creștere față de 2020 290.111 lei 701.265 lei 394.005 lei 2
2020 74.460 lei în scădere față de 2019 −106.321 lei în scădere față de 2019 318.804 lei în creștere față de 2019 136.698 lei 98.272 lei −83.834 lei —
2019 133.561 lei în creștere față de 2018 5.066 lei în scădere față de 2018 310.874 lei în creștere față de 2018 213.319 lei 120.042 lei 22.487 lei —
2018 85.063 lei 17.221 lei 260.909 lei 223.848 lei 54.482 lei 17.421 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare