INDAMA ROBOTICS S.R.L.

INDAMA ROBOTICS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 43254304, Nr. Reg. Com. J26/1393/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 28 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, BLD. LIBERTĂŢII, BL.8, SC.1, AP.12, cod poștal 545300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INDAMA ROBOTICS S.R.L.
CUI
43254304
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1393/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 octombrie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, BLD. LIBERTĂŢII, BL.8, SC.1, AP.12
Cod poștal
545300
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, INDAMA ROBOTICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 49.675 lei, un profit net de 27.880 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 89.544 lei2022 · Cifra de afaceri: 43.731 lei2023 · Cifra de afaceri: 145.740 lei2024 · Cifra de afaceri: 53.447 lei2025 · Cifra de afaceri: 49.675 lei2021 · Profit net: 75.630 lei2022 · Profit net: 28.013 lei2023 · Profit net: 105.740 lei2024 · Profit net: 30.730 lei2025 · Profit net: 27.880 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 89.544 lei20212022: 43.731 lei20222023: 145.740 lei146 mii20232024: 53.447 lei20242025: 49.675 lei50 mii2025
Profit net lei
2021: 75.630 lei20212022: 28.013 lei20222023: 105.740 lei106 mii20232024: 30.730 lei20242025: 27.880 lei28 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INDAMA ROBOTICS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 49.675 lei în scădere față de 2024 27.880 lei în scădere față de 2024 53.941 lei în creștere față de 2024 5.831 lei 79.006 lei 30.896 lei —
2024 53.447 lei în scădere față de 2023 30.730 lei în scădere față de 2023 41.578 lei în creștere față de 2023 14.193 lei 58.401 lei 31.016 lei —
2023 145.740 lei în creștere față de 2022 105.740 lei în creștere față de 2022 38.790 lei în creștere față de 2022 13.452 lei 159.320 lei 133.982 lei —
2022 43.731 lei în scădere față de 2021 28.013 lei în scădere față de 2021 28.828 lei în creștere față de 2021 — 57.071 lei 28.243 lei —
2021 89.544 lei 75.630 lei 7.889 lei — 83.719 lei 75.830 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare