INDOLASINK ENGINEERING S.R.L.

INDOLASINK ENGINEERING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 42745710, Nr. Reg. Com. J35/1707/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 8 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ALEXANDRU ODOBESCU, NR.38, CAMERA 4, AP.2/2, cod poștal 300199. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INDOLASINK ENGINEERING S.R.L.
CUI
42745710
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1707/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 iulie 2020
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ALEXANDRU ODOBESCU, NR.38, CAMERA 4, AP.2/2
Cod poștal
300199
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2024, INDOLASINK ENGINEERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.094.060 lei, un profit net de 462.530 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20202022202320242020 · Cifra de afaceri: 85.674 lei2022 · Cifra de afaceri: 625.226 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.041.549 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.094.060 lei2020 · Profit net: 5.361 lei2022 · Profit net: 188.919 lei2023 · Profit net: 319.462 lei2024 · Profit net: 462.530 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 85.674 lei20202022: 625.226 lei20222023: 1.041.549 lei20232024: 1.094.060 lei1,1 mil.2024
Profit net lei
2020: 5.361 lei20202022: 188.919 lei20222023: 319.462 lei20232024: 462.530 lei463 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru INDOLASINK ENGINEERING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.094.060 lei în creștere față de 2023 462.530 lei în creștere față de 2023 355.953 lei în scădere față de 2023 463.710 lei 827.422 lei 935.179 lei 6 în creștere față de 2023
2023 1.041.549 lei în creștere față de 2022 319.462 lei în creștere față de 2022 394.107 lei în creștere față de 2022 387.105 lei 479.651 lei 472.649 lei 4 în creștere față de 2022
2022 625.226 lei în creștere față de 2020 188.919 lei în creștere față de 2020 86.687 lei în creștere față de 2020 71.179 lei 168.695 lei 153.187 lei 2 în creștere față de 2020
2020 85.674 lei 5.361 lei 35.011 lei 36.307 lei 4.265 lei 5.561 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare