INDOMATIC S.R.L.

INDOMATIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 23081870, Nr. Reg. Com. J31/48/2008. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4669 - Comert cu ridicata al altor masini si echipamente. Societatea a fost înființată la data de 21 ianuarie 2008. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.7, BL.P24, SC.A, ET.2, AP.11, cod poștal 450067. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INDOMATIC S.R.L.
CUI
23081870
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/48/2008
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 ianuarie 2008
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.7, BL.P24, SC.A, ET.2, AP.11
Cod poștal
450067
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4669
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al altor masini si echipamente

Situații financiare

În 2025, INDOMATIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.893.400 lei, un profit net de 37.859 lei și un număr mediu de 11 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.198.563 lei2017 · Cifra de afaceri: 967.385 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.183.170 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.832.878 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.895.243 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.771.652 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.791.206 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.772.701 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.794.309 lei2025 · Cifra de afaceri: 7.893.400 lei2016 · Profit net: 42.568 lei2017 · Profit net: 157.790 lei2018 · Profit net: 256.912 lei2019 · Profit net: 321.490 lei2020 · Profit net: 277.707 lei2021 · Profit net: 165.399 lei2022 · Profit net: 34.831 lei2023 · Profit net: 874.270 lei2024 · Profit net: 2.520 lei2025 · Profit net: 37.859 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.198.563 lei'162017: 967.385 lei'172018: 1.183.170 lei'182019: 2.832.878 lei'192020: 2.895.243 lei'202021: 3.771.652 lei'212022: 5.791.206 lei'222023: 6.772.701 lei'232024: 5.794.309 lei'242025: 7.893.400 lei7,9 mil.'25
Profit net lei
2016: 42.568 lei'162017: 157.790 lei'172018: 256.912 lei'182019: 321.490 lei'192020: 277.707 lei'202021: 165.399 lei'212022: 34.831 lei'222023: 874.270 lei874 mii'232024: 2.520 lei'242025: 37.859 lei38 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru INDOMATIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 7.893.400 lei în creștere față de 2024 37.859 lei în creștere față de 2024 1.741.603 lei în creștere față de 2024 654.131 lei 1.479.338 lei 399.589 lei 11
2024 5.794.309 lei în scădere față de 2023 2.520 lei în scădere față de 2023 711.025 lei în creștere față de 2023 358.325 lei 1.314.063 lei 964.082 lei 11 în scădere față de 2023
2023 6.772.701 lei în creștere față de 2022 874.270 lei în creștere față de 2022 520.522 lei în scădere față de 2022 435.237 lei 1.591.124 lei 1.511.562 lei 13 în creștere față de 2022
2022 5.791.206 lei în creștere față de 2021 34.831 lei în scădere față de 2021 2.002.730 lei în creștere față de 2021 106.949 lei 2.644.498 lei 737.291 lei 11 în creștere față de 2021
2021 3.771.652 lei în creștere față de 2020 165.399 lei în scădere față de 2020 562.178 lei în creștere față de 2020 157.251 lei 1.258.628 lei 852.461 lei 10 în scădere față de 2020
2020 2.895.243 lei în creștere față de 2019 277.707 lei în scădere față de 2019 236.185 lei în scădere față de 2019 199.200 lei 1.029.229 lei 987.061 lei 12 în creștere față de 2019
2019 2.832.878 lei în creștere față de 2018 321.490 lei în creștere față de 2018 902.780 lei în creștere față de 2018 128.850 lei 1.481.564 lei 709.354 lei 11 în creștere față de 2018
2018 1.183.170 lei în creștere față de 2017 256.912 lei în creștere față de 2017 172.960 lei în creștere față de 2017 111.860 lei 448.964 lei 387.864 lei 6 în scădere față de 2017
2017 967.385 lei în scădere față de 2016 157.790 lei în creștere față de 2016 124.800 lei în creștere față de 2016 121.738 lei 203.920 lei 200.858 lei 8 în creștere față de 2016
2016 1.198.563 lei 42.568 lei 89.746 lei 83.891 lei 48.923 lei 43.068 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.