INDRAD SERV STAR S.R.L.

INDRAD SERV STAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 39717613, Nr. Reg. Com. J01/717/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 6 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, SAT CUNŢA COM. ŞPRING, NR.53, cod poștal 517768. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INDRAD SERV STAR S.R.L.
CUI
39717613
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J01/717/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 august 2018
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, SAT CUNŢA COM. ŞPRING, NR.53
Cod poștal
517768
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, INDRAD SERV STAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.900 lei, un profit net de 1.493 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 139.532 lei2019 · Cifra de afaceri: 174.524 lei2020 · Cifra de afaceri: 6.100 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.900 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.900 lei2018 · Profit net: 133.815 lei2019 · Profit net: 144.680 lei2020 · Profit net: −97.503 lei2021 · Profit net: −62.497 lei2022 · Profit net: −2.123 lei2023 · Profit net: −4.045 lei2024 · Profit net: 1.493 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 139.532 lei20182019: 174.524 lei175 mii20192020: 6.100 lei20202021: 2.900 lei20212022: 4.500 lei20222024: 4.900 lei5 mii2024
Profit net lei
2018: 133.815 lei20182019: 144.680 lei145 mii20192020: −97.503 lei−98 mii20202021: −62.497 lei20212022: −2.123 lei20222023: −4.045 lei20232024: 1.493 lei1 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru INDRAD SERV STAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 4.900 lei 1.493 lei în creștere față de 2023 13.290 lei în scădere față de 2023 61.824 lei 34.800 lei −3.980 lei —
2023 — −4.045 lei în scădere față de 2022 40.001 lei în scădere față de 2022 85.794 lei 60.018 lei −5.473 lei —
2022 4.500 lei în creștere față de 2021 −2.123 lei în creștere față de 2021 44.925 lei în creștere față de 2021 114.722 lei 68.988 lei −1.427 lei —
2021 2.900 lei în scădere față de 2020 −62.497 lei în creștere față de 2020 32.829 lei în scădere față de 2020 143.650 lei 177.014 lei 118.695 lei 1 în scădere față de 2020
2020 6.100 lei în scădere față de 2019 −97.503 lei în scădere față de 2019 227.544 lei în creștere față de 2019 110.788 lei 297.948 lei 181.192 lei 2
2019 174.524 lei în creștere față de 2018 144.680 lei în creștere față de 2018 162.411 lei în creștere față de 2018 84.227 lei 356.879 lei 278.695 lei —
2018 139.532 lei 133.815 lei 4.186 lei 1.064 lei 137.137 lei 134.015 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare