INES EVENTS S.R.L.

INES EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 44604556, Nr. Reg. Com. J2021000403219. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2021. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. POLIVALENTĂ, NR.4-6. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INES EVENTS S.R.L.
CUI
44604556
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000403219
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2021
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. POLIVALENTĂ, NR.4-6
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, INES EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.700 lei, un profit net de 1.288 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 4.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 276.972 lei2023 · Cifra de afaceri: 119.700 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.700 lei2021 · Profit net: 4.220 lei2022 · Profit net: 589 lei2023 · Profit net: 41.805 lei2024 · Profit net: −375 lei2025 · Profit net: 1.288 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 4.500 lei20212022: 276.972 lei277 mii20222023: 119.700 lei20232025: 4.700 lei5 mii2025
Profit net lei
2021: 4.220 lei20212022: 589 lei20222023: 41.805 lei42 mii20232024: −375 lei−37520242025: 1.288 lei1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INES EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.700 lei 1.288 lei în creștere față de 2024 11.538 lei în creștere față de 2024 — 24.043 lei 12.505 lei —
2024 — −375 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 46.439 lei 46.439 lei —
2023 119.700 lei în scădere față de 2022 41.805 lei în creștere față de 2022 74.588 lei în creștere față de 2022 — 121.402 lei 46.814 lei —
2022 276.972 lei în creștere față de 2021 589 lei în scădere față de 2021 7.000 lei în creștere față de 2021 — 12.009 lei 5.009 lei 1
2021 4.500 lei 4.220 lei 135 lei — 5.055 lei 4.420 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare