INEXIA SIGNS S.R.L.

INEXIA SIGNS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 44686297, Nr. Reg. Com. J2021013307407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 4 august 2021. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT POPEŞTI LEORDENI ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, DRM FERMEI, NR.87A, SC.1, ET.PARTER, AP.3, cod poștal 021314. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INEXIA SIGNS S.R.L.
CUI
44686297
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021013307407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 august 2021
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT POPEŞTI LEORDENI ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, DRM FERMEI, NR.87A, SC.1, ET.PARTER, AP.3
Cod poștal
021314
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, INEXIA SIGNS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 78.779 lei, un profit net de 17.480 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 19.794 lei2022 · Cifra de afaceri: 59.139 lei2023 · Cifra de afaceri: 78.313 lei2024 · Cifra de afaceri: 72.272 lei2025 · Cifra de afaceri: 78.779 lei2021 · Profit net: 11.465 lei2022 · Profit net: 22.560 lei2023 · Profit net: 21.367 lei2024 · Profit net: 14.054 lei2025 · Profit net: 17.480 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 19.794 lei20212022: 59.139 lei20222023: 78.313 lei20232024: 72.272 lei20242025: 78.779 lei79 mii2025
Profit net lei
2021: 11.465 lei20212022: 22.560 lei23 mii20222023: 21.367 lei20232024: 14.054 lei20242025: 17.480 lei17 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INEXIA SIGNS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 78.779 lei în creștere față de 2024 17.480 lei în creștere față de 2024 32.477 lei în creștere față de 2024 — 95.604 lei 63.127 lei 1
2024 72.272 lei în scădere față de 2023 14.054 lei în scădere față de 2023 13.521 lei în creștere față de 2023 — 83.167 lei 69.646 lei 1
2023 78.313 lei în creștere față de 2022 21.367 lei în scădere față de 2022 11.943 lei în creștere față de 2022 244 lei 67.291 lei 55.592 lei 1
2022 59.139 lei în creștere față de 2021 22.560 lei în creștere față de 2021 7.576 lei în scădere față de 2021 611 lei 41.190 lei 34.225 lei 1
2021 19.794 lei 11.465 lei 11.201 lei 978 lei 21.888 lei 11.665 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare