INFARIO FORTIS S.R.L.

INFARIO FORTIS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39828786, Nr. Reg. Com. J2018003947121. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0161 - Activitati auxiliare pentru productia vegetala. Societatea a fost înființată la data de 4 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT RECEA-CRISTUR COM. RECEA-CRISTUR, RECEA-CRISTUR, NR.262, cod poștal 407480. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INFARIO FORTIS S.R.L.
CUI
39828786
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018003947121
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 septembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT RECEA-CRISTUR COM. RECEA-CRISTUR, RECEA-CRISTUR, NR.262
Cod poștal
407480
Cod CAEN
0161
Domeniu de activitate
Activitati auxiliare pentru productia vegetala

Situații financiare

În 2025, INFARIO FORTIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 179.943 lei, un profit net de 4.294 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 21.101 lei2019 · Cifra de afaceri: 38.656 lei2020 · Cifra de afaceri: 41.596 lei2021 · Cifra de afaceri: 61.960 lei2022 · Cifra de afaceri: 24.564 lei2023 · Cifra de afaceri: 20.988 lei2024 · Cifra de afaceri: 113.518 lei2025 · Cifra de afaceri: 179.943 lei2018 · Profit net: 1.488 lei2019 · Profit net: 2.189 lei2020 · Profit net: 11.436 lei2021 · Profit net: 24.326 lei2022 · Profit net: −28.169 lei2023 · Profit net: −18.706 lei2024 · Profit net: 3.180 lei2025 · Profit net: 4.294 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 21.101 lei'182019: 38.656 lei'192020: 41.596 lei'202021: 61.960 lei'212022: 24.564 lei'222023: 20.988 lei'232024: 113.518 lei'242025: 179.943 lei180 mii'25
Profit net lei
2018: 1.488 lei'182019: 2.189 lei'192020: 11.436 lei'202021: 24.326 lei24 mii'212022: −28.169 lei−28 mii'222023: −18.706 lei'232024: 3.180 lei'242025: 4.294 lei4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru INFARIO FORTIS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 179.943 lei în creștere față de 2024 4.294 lei în creștere față de 2024 319.462 lei în creștere față de 2024 178.264 lei 141.437 lei 239 lei 1
2024 113.518 lei în creștere față de 2023 3.180 lei în creștere față de 2023 318.233 lei în creștere față de 2023 212.358 lei 101.820 lei −4.055 lei 1
2023 20.988 lei în scădere față de 2022 −18.706 lei în creștere față de 2022 279.357 lei în scădere față de 2022 220.438 lei 51.684 lei −7.235 lei —
2022 24.564 lei în scădere față de 2021 −28.169 lei în scădere față de 2021 283.688 lei în creștere față de 2021 243.681 lei 51.477 lei 11.470 lei —
2021 61.960 lei în creștere față de 2020 24.326 lei în creștere față de 2020 191.776 lei în creștere față de 2020 169.909 lei 61.506 lei 39.639 lei 1
2020 41.596 lei în creștere față de 2019 11.436 lei în creștere față de 2019 23.020 lei în scădere față de 2019 — 38.333 lei 15.313 lei 1
2019 38.656 lei în creștere față de 2018 2.189 lei în creștere față de 2018 23.065 lei în creștere față de 2018 — 26.942 lei 3.877 lei 1
2018 21.101 lei 1.488 lei 2.154 lei 97 lei 3.745 lei 1.688 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare