INFRA ZONE CONSTRUCT S.R.L.

INFRA ZONE CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 39037374, Nr. Reg. Com. J2018000582033. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4211 - Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor. Societatea a fost înființată la data de 16 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. GHEORGHE DOJA, NR.37, CAMERA 2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INFRA ZONE CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39037374
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000582033
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 martie 2018
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. GHEORGHE DOJA, NR.37, CAMERA 2
Cod CAEN
4211
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor

Situații financiare

În 2025, INFRA ZONE CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 940.648 lei, o pierdere netă de 358.561 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 37.620 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.138.275 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.229.090 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.017.282 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.852.942 lei2025 · Cifra de afaceri: 940.648 lei2018 · Profit net: −24.084 lei2019 · Profit net: −26.325 lei2020 · Profit net: 8.670 lei2021 · Profit net: 299.343 lei2022 · Profit net: 226.721 lei2023 · Profit net: 308.704 lei2024 · Profit net: 165.865 lei2025 · Profit net: −358.561 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192020: 37.620 lei20202021: 1.138.275 lei20212022: 2.229.090 lei20222023: 2.017.282 lei20232024: 3.852.942 lei3,9 mil.20242025: 940.648 lei941 mii2025
Profit net lei
2018: −24.084 lei'182019: −26.325 lei'192020: 8.670 lei'202021: 299.343 lei'212022: 226.721 lei'222023: 308.704 lei309 mii'232024: 165.865 lei'242025: −358.561 lei−359 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru INFRA ZONE CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 940.648 lei în scădere față de 2024 −358.561 lei în scădere față de 2024 3.008.425 lei în creștere față de 2024 78.527 lei 2.571.537 lei −358.361 lei 5 în creștere față de 2024
2024 3.852.942 lei în creștere față de 2023 165.865 lei în scădere față de 2023 2.490.347 lei în creștere față de 2023 111.543 lei 2.800.936 lei 366.221 lei 4 în creștere față de 2023
2023 2.017.282 lei în scădere față de 2022 308.704 lei în creștere față de 2022 1.358.798 lei în creștere față de 2022 253.302 lei 1.425.237 lei 309.053 lei 2 în scădere față de 2022
2022 2.229.090 lei în creștere față de 2021 226.721 lei în scădere față de 2021 702.150 lei în creștere față de 2021 164.522 lei 764.977 lei 227.349 lei 3 în scădere față de 2021
2021 1.138.275 lei în creștere față de 2020 299.343 lei în creștere față de 2020 281.006 lei în creștere față de 2020 89.192 lei 458.126 lei 266.312 lei 4 în creștere față de 2020
2020 37.620 lei în creștere față de 2019 8.670 lei în creștere față de 2019 93.560 lei în creștere față de 2019 0 lei 60.530 lei −33.030 lei 1
2019 0 lei −26.325 lei în scădere față de 2018 67.628 lei în creștere față de 2018 0 lei 25.927 lei −41.701 lei 1
2018 — −24.084 lei 24.364 lei — 480 lei −23.884 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare