INGENIOUS MACHINERY SOLUTIONS S.R.L.

INGENIOUS MACHINERY SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40723562, Nr. Reg. Com. J2019002761406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3511 - Productia de energie electrica. Societatea a fost înființată la data de 1 martie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LUCIAN BLAGA, NR.4, BIROUL 11, BL.M110, SC.2, ET.7, cod poștal 031072. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INGENIOUS MACHINERY SOLUTIONS S.R.L.
CUI
40723562
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002761406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 martie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LUCIAN BLAGA, NR.4, BIROUL 11, BL.M110, SC.2, ET.7
Cod poștal
031072
Cod CAEN
3511
Domeniu de activitate
Productia de energie electrica

Situații financiare

În 2025, INGENIOUS MACHINERY SOLUTIONS S.R.L. a raportat un profit net de 48.492 lei.

Profit net lei
2019: −200.879 lei20192020: −421.322 lei−421 mii20202021: −112.601 lei20212023: −5.762 lei20232024: −186.890 lei20242025: 48.492 lei48 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INGENIOUS MACHINERY SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 48.492 lei în creștere față de 2024 10.133.840 lei în creștere față de 2024 7.451.840 lei 1.731.781 lei −950.219 lei —
2024 — −186.890 lei în scădere față de 2023 1.578.592 lei în scădere față de 2023 511.843 lei 68.038 lei −998.711 lei —
2023 — −5.762 lei în creștere față de 2021 1.604.352 lei în scădere față de 2021 596.443 lei 67.825 lei −940.084 lei —
2021 — −112.601 lei în creștere față de 2020 2.348.815 lei în creștere față de 2020 4.503.547 lei 216.466 lei 2.371.198 lei 1 în scădere față de 2020
2020 — −421.322 lei în scădere față de 2019 478.950 lei în creștere față de 2019 2.667.853 lei 122.896 lei 2.311.799 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — −200.879 lei 207.100 lei 5.849 lei 772 lei −200.479 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare