INGRICLAU D.C.I. S.R.L.

INGRICLAU D.C.I. S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 40362336, Nr. Reg. Com. J39/1206/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7711 - Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare. Societatea a fost înființată la data de 28 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT VULTURU COM. VULTURU, STR. TECUCENILOR, NR.21, cod poștal 627455. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INGRICLAU D.C.I. S.R.L.
CUI
40362336
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/1206/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 decembrie 2018
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT VULTURU COM. VULTURU, STR. TECUCENILOR, NR.21
Cod poștal
627455
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7711
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare

Situații financiare

În 2025, INGRICLAU D.C.I. S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.026 lei, o pierdere netă de 721 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−8 mii−5 mii−3 mii03 mii5 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 2.851 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.123 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.956 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.703 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.977 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.681 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.026 lei2019 · Profit net: −3.168 lei2020 · Profit net: −1.069 lei2021 · Profit net: −6.639 lei2022 · Profit net: −5.003 lei2023 · Profit net: −2.405 lei2024 · Profit net: −1.118 lei2025 · Profit net: −721 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 2.851 lei20192020: 4.123 lei4 mii20202021: 2.956 lei20212022: 3.703 lei20222023: 2.977 lei20232024: 3.681 lei20242025: 3.026 lei3 mii2025
Profit net lei
2019: −3.168 lei20192020: −1.069 lei20202021: −6.639 lei−7 mii20212022: −5.003 lei20222023: −2.405 lei20232024: −1.118 lei20242025: −721 lei−7212025
Indicatori financiari pe ani pentru INGRICLAU D.C.I. S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.026 lei în scădere față de 2024 −721 lei în creștere față de 2024 22.710 lei în scădere față de 2024 0 lei 2.787 lei −19.923 lei —
2024 3.681 lei în creștere față de 2023 −1.118 lei în creștere față de 2023 23.638 lei în creștere față de 2023 0 lei 4.436 lei −19.202 lei —
2023 2.977 lei în scădere față de 2022 −2.405 lei în creștere față de 2022 21.000 lei în creștere față de 2022 0 lei 2.915 lei −18.085 lei —
2022 3.703 lei în creștere față de 2021 −5.003 lei în creștere față de 2021 16.110 lei în creștere față de 2021 — 430 lei −15.680 lei —
2021 2.956 lei în scădere față de 2020 −6.639 lei în scădere față de 2020 14.000 lei în creștere față de 2020 — 3.324 lei −10.676 lei —
2020 4.123 lei în creștere față de 2019 −1.069 lei în creștere față de 2019 8.013 lei în creștere față de 2019 — 3.976 lei −4.037 lei —
2019 2.851 lei −3.168 lei 6.015 lei — 3.047 lei −2.968 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare