INITIAL MANAGEMENT & INVESTMENTS SRL

Radiată din 15 octombrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

INITIAL MANAGEMENT & INVESTMENTS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37809664, Nr. Reg. Com. J2020012924400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8210 - Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 21 iunie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR ANTIAERIANĂ, NR.6 A 27, CAM. 6, BL.C 4, ET.1, AP.8. Societatea este radiată din data de 15 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INITIAL MANAGEMENT & INVESTMENTS SRL
CUI
37809664
Stare
Radiată din 15 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2020012924400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 iunie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR ANTIAERIANĂ, NR.6 A 27, CAM. 6, BL.C 4, ET.1, AP.8
Cod CAEN
8210
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate

Situații financiare

În 2024, INITIAL MANAGEMENT & INVESTMENTS SRL a raportat o pierdere netă de 1.838 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 52.980 lei2018 · Cifra de afaceri: 94.490 lei2019 · Cifra de afaceri: 41.160 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.400 lei2021 · Cifra de afaceri: 14.010 lei2022 · Cifra de afaceri: 72.671 lei2023 · Cifra de afaceri: 45.780 lei2017 · Profit net: 40.963 lei2018 · Profit net: 81.462 lei2019 · Profit net: 39.588 lei2020 · Profit net: 222 lei2021 · Profit net: 13.981 lei2022 · Profit net: 57.828 lei2023 · Profit net: 4.830 lei2024 · Profit net: −1.838 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 52.980 lei20172018: 94.490 lei94 mii20182019: 41.160 lei20192020: 1.400 lei20202021: 14.010 lei20212022: 72.671 lei20222023: 45.780 lei46 mii2023
Profit net lei
2017: 40.963 lei'172018: 81.462 lei81 mii'182019: 39.588 lei'192020: 222 lei'202021: 13.981 lei'212022: 57.828 lei'222023: 4.830 lei'232024: −1.838 lei−2 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru INITIAL MANAGEMENT & INVESTMENTS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −1.838 lei în scădere față de 2023 10.419 lei în creștere față de 2023 — 57.142 lei 46.723 lei —
2023 45.780 lei în scădere față de 2022 4.830 lei în scădere față de 2022 18 lei în scădere față de 2022 — 58.080 lei 58.062 lei —
2022 72.671 lei în creștere față de 2021 57.828 lei în creștere față de 2021 9.424 lei în creștere față de 2021 — 71.656 lei 62.232 lei 1
2021 14.010 lei în creștere față de 2020 13.981 lei în creștere față de 2020 3.524 lei în creștere față de 2020 — 21.876 lei 15.404 lei 1
2020 1.400 lei în scădere față de 2019 222 lei în scădere față de 2019 225 lei în creștere față de 2019 — 149.897 lei 140.035 lei —
2019 41.160 lei în scădere față de 2018 39.588 lei în scădere față de 2018 0 lei în scădere față de 2018 — 139.813 lei 139.813 lei —
2018 94.490 lei în creștere față de 2017 81.462 lei în creștere față de 2017 3.687 lei în scădere față de 2017 0 lei 127.112 lei 123.425 lei —
2017 52.980 lei 40.963 lei 13.002 lei 72 lei 54.359 lei 41.963 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.