INKSTAIN S.R.L.

INKSTAIN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38010656, Nr. Reg. Com. J2017013267407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9039 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR EMIL GÂRLEANU, NR.11, BL.A8, SC.2, ET.8, AP.61. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INKSTAIN S.R.L.
CUI
38010656
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017013267407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR EMIL GÂRLEANU, NR.11, BL.A8, SC.2, ET.8, AP.61
Cod CAEN
9039
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, INKSTAIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 114.968 lei, un profit net de 81.622 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 43.334 lei2018 · Cifra de afaceri: 112.310 lei2019 · Cifra de afaceri: 58.456 lei2020 · Cifra de afaceri: 115.719 lei2021 · Cifra de afaceri: 242.536 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.435 lei2023 · Cifra de afaceri: 123.003 lei2024 · Cifra de afaceri: 96.720 lei2025 · Cifra de afaceri: 114.968 lei2017 · Profit net: 23.221 lei2018 · Profit net: 58.572 lei2019 · Profit net: 18.245 lei2020 · Profit net: 26.581 lei2021 · Profit net: 88.213 lei2022 · Profit net: −109.768 lei2023 · Profit net: −4.704 lei2024 · Profit net: −11.398 lei2025 · Profit net: 81.622 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 43.334 lei'172018: 112.310 lei'182019: 58.456 lei'192020: 115.719 lei'202021: 242.536 lei243 mii'212022: 5.435 lei'222023: 123.003 lei'232024: 96.720 lei'242025: 114.968 lei115 mii'25
Profit net lei
2017: 23.221 lei'172018: 58.572 lei'182019: 18.245 lei'192020: 26.581 lei'202021: 88.213 lei88 mii'212022: −109.768 lei−110 mii'222023: −4.704 lei'232024: −11.398 lei'242025: 81.622 lei82 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru INKSTAIN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 114.968 lei în creștere față de 2024 81.622 lei în creștere față de 2024 24.560 lei în creștere față de 2024 2.120 lei 115.925 lei 93.485 lei 1
2024 96.720 lei în scădere față de 2023 −11.398 lei în scădere față de 2023 16.576 lei în creștere față de 2023 4.896 lei 31.543 lei 19.863 lei 1
2023 123.003 lei în creștere față de 2022 −4.704 lei în creștere față de 2022 830 lei în scădere față de 2022 9.164 lei 22.927 lei 31.261 lei 1
2022 5.435 lei în scădere față de 2021 −109.768 lei în scădere față de 2021 1.192 lei în scădere față de 2021 4.182 lei 32.975 lei 35.965 lei 1
2021 242.536 lei în creștere față de 2020 88.213 lei în creștere față de 2020 3.304 lei în creștere față de 2020 4.869 lei 144.168 lei 145.733 lei —
2020 115.719 lei în creștere față de 2019 26.581 lei în creștere față de 2019 1.208 lei în creștere față de 2019 — 58.728 lei 57.520 lei —
2019 58.456 lei în scădere față de 2018 18.245 lei în scădere față de 2018 228 lei în scădere față de 2018 — 100.466 lei 100.238 lei —
2018 112.310 lei în creștere față de 2017 58.572 lei în creștere față de 2017 2.276 lei în creștere față de 2017 — 84.269 lei 81.993 lei —
2017 43.334 lei 23.221 lei 1.835 lei — 25.256 lei 23.421 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare