INNOTECHVISION S.R.L.

Radiată din 11 iunie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

INNOTECHVISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42957438, Nr. Reg. Com. J12/2592/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 24 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. 21 DECEMBRIE 1989, NR.95-97, SC.1, ET.6, AP.45. Societatea este radiată din data de 11 iunie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INNOTECHVISION S.R.L.
CUI
42957438
Stare
Radiată din 11 iunie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J12/2592/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 august 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, BLD. 21 DECEMBRIE 1989, NR.95-97, SC.1, ET.6, AP.45
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2024, INNOTECHVISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 242.448 lei, un profit net de 184.961 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 55.723 lei2021 · Cifra de afaceri: 125.520 lei2022 · Cifra de afaceri: 207.948 lei2023 · Cifra de afaceri: 290.594 lei2024 · Cifra de afaceri: 242.448 lei2020 · Profit net: 46.651 lei2021 · Profit net: 108.015 lei2022 · Profit net: 194.115 lei2023 · Profit net: 240.836 lei2024 · Profit net: 184.961 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 55.723 lei20202021: 125.520 lei20212022: 207.948 lei20222023: 290.594 lei291 mii20232024: 242.448 lei242 mii2024
Profit net lei
2020: 46.651 lei20202021: 108.015 lei20212022: 194.115 lei20222023: 240.836 lei241 mii20232024: 184.961 lei185 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru INNOTECHVISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 242.448 lei în scădere față de 2023 184.961 lei în scădere față de 2023 18.028 lei în creștere față de 2023 133 lei 203.096 lei 185.201 lei 1
2023 290.594 lei în creștere față de 2022 240.836 lei în creștere față de 2022 1.948 lei în scădere față de 2022 1.727 lei 241.412 lei 241.191 lei 1
2022 207.948 lei în creștere față de 2021 194.115 lei în creștere față de 2021 9.994 lei în creștere față de 2021 4.245 lei 6.104 lei 355 lei 1
2021 125.520 lei în creștere față de 2020 108.015 lei în creștere față de 2020 1.575 lei în scădere față de 2020 1.930 lei 129.510 lei 129.865 lei —
2020 55.723 lei 46.651 lei 1.902 lei 2.937 lei 45.816 lei 46.851 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare