INNOVA SYSTEMS S.R.L.

INNOVA SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42764631, Nr. Reg. Com. J2020007900408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 13 iulie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL DOROBANŢI, NR.179, PARTER, AP.1, cod poștal 010565. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INNOVA SYSTEMS S.R.L.
CUI
42764631
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020007900408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iulie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL DOROBANŢI, NR.179, PARTER, AP.1
Cod poștal
010565
Cod CAEN
6220
Domeniu de activitate
Cultivarea plantelor pentru inmultire

Situații financiare

În 2025, INNOVA SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.153.198 lei, un profit net de 1.515.672 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.25,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 1.222.015 lei2021 · Cifra de afaceri: 494.884 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.086.348 lei2023 · Cifra de afaceri: 22.325.511 lei2024 · Cifra de afaceri: 15.787.550 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.153.198 lei2020 · Profit net: −77.956 lei2021 · Profit net: −79.258 lei2022 · Profit net: 105.483 lei2023 · Profit net: 3.401.501 lei2024 · Profit net: 631.317 lei2025 · Profit net: 1.515.672 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.222.015 lei20202021: 494.884 lei20212022: 6.086.348 lei20222023: 22.325.511 lei22,3 mil.20232024: 15.787.550 lei20242025: 1.153.198 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2020: −77.956 lei20202021: −79.258 lei−79 mii20212022: 105.483 lei20222023: 3.401.501 lei3,4 mil.20232024: 631.317 lei20242025: 1.515.672 lei1,5 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru INNOVA SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.153.198 lei în scădere față de 2024 1.515.672 lei în creștere față de 2024 312.640 lei în scădere față de 2024 8.462 lei 5.257.595 lei 1.515.194 lei 2 în creștere față de 2024
2024 15.787.550 lei în scădere față de 2023 631.317 lei în scădere față de 2023 7.534.178 lei în creștere față de 2023 0 lei 12.671.425 lei 643.317 lei 1
2023 22.325.511 lei în creștere față de 2022 3.401.501 lei în creștere față de 2022 1.744.233 lei în creștere față de 2022 0 lei 5.386.911 lei 3.359.770 lei 1 în creștere față de 2022
2022 6.086.348 lei în creștere față de 2021 105.483 lei în creștere față de 2021 1.063.040 lei în creștere față de 2021 — 1.020.379 lei −41.731 lei 0
2021 494.884 lei în scădere față de 2020 −79.258 lei în scădere față de 2020 1.014.235 lei în creștere față de 2020 — 824.289 lei −147.214 lei —
2020 1.222.015 lei −77.956 lei 101.055 lei — 32.144 lei −67.956 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare