INNOVISION OPTIX S.R.L.

INNOVISION OPTIX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42999921, Nr. Reg. Com. J40/10964/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4774 - Comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 3 septembrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, SPL. UNIRII, NR.31, CAMERA 1, BL.M3, SC.1, AP.24. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INNOVISION OPTIX S.R.L.
CUI
42999921
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/10964/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 septembrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, SPL. UNIRII, NR.31, CAMERA 1, BL.M3, SC.1, AP.24
Cod CAEN
4774
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, INNOVISION OPTIX S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.411 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 91.100 lei2021 · Cifra de afaceri: 644.757 lei2022 · Cifra de afaceri: 803.020 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.267.807 lei2020 · Profit net: 55.547 lei2021 · Profit net: 263.984 lei2022 · Profit net: 338.809 lei2023 · Profit net: 547.515 lei2024 · Profit net: −15.279 lei2025 · Profit net: −2.411 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 91.100 lei20202021: 644.757 lei20212022: 803.020 lei20222023: 1.267.807 lei1,3 mil.2023
Profit net lei
2020: 55.547 lei20202021: 263.984 lei20212022: 338.809 lei20222023: 547.515 lei548 mii20232024: −15.279 lei−15 mii20242025: −2.411 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INNOVISION OPTIX S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.411 lei în creștere față de 2024 18.907 lei în creștere față de 2024 — 1.457 lei −17.450 lei —
2024 — −15.279 lei în scădere față de 2023 15.849 lei în scădere față de 2023 — 810 lei −15.039 lei —
2023 1.267.807 lei în creștere față de 2022 547.515 lei în creștere față de 2022 198.394 lei în creștere față de 2022 64.913 lei 681.236 lei 547.755 lei —
2022 803.020 lei în creștere față de 2021 338.809 lei în creștere față de 2021 151.688 lei în creștere față de 2021 121.253 lei 656.898 lei 339.101 lei —
2021 644.757 lei în creștere față de 2020 263.984 lei în creștere față de 2020 121.192 lei în creștere față de 2020 168.952 lei 340.309 lei 264.193 lei —
2020 91.100 lei 55.547 lei 15.219 lei 179 lei 128.687 lei 55.747 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare