INNOVISION PHARMA S.R.L.

Activitate suspendată din 3 octombrie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

INNOVISION PHARMA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41601202, Nr. Reg. Com. J23/3897/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4690 - Comert cu ridicata nespecializat. Societatea a fost înființată la data de 4 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. FLOAREA SOARELUI, NR.18, CAMERA 1, cod poștal 077190. Societatea are activitatea suspendată din data de 3 octombrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INNOVISION PHARMA S.R.L.
CUI
41601202
Stare
Activitate suspendată din 3 octombrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J23/3897/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 septembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. FLOAREA SOARELUI, NR.18, CAMERA 1
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4690
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata nespecializat

Situații financiare

În 2022, INNOVISION PHARMA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 177.549 lei, un profit net de 138.072 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222020 · Cifra de afaceri: 100.300 lei2021 · Cifra de afaceri: 238.650 lei2022 · Cifra de afaceri: 177.549 lei2020 · Profit net: 97.210 lei2021 · Profit net: 211.503 lei2022 · Profit net: 138.072 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 100.300 lei20202021: 238.650 lei239 mii20212022: 177.549 lei178 mii2022
Profit net lei
2020: 97.210 lei20202021: 211.503 lei212 mii20212022: 138.072 lei138 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru INNOVISION PHARMA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 177.549 lei în scădere față de 2021 138.072 lei în scădere față de 2021 130.124 lei în scădere față de 2021 58.556 lei 122.040 lei 50.472 lei 1
2021 238.650 lei în creștere față de 2020 211.503 lei în creștere față de 2020 254.275 lei în creștere față de 2020 70.433 lei 186.242 lei 2.400 lei —
2020 100.300 lei 97.210 lei 97.940 lei 0 lei 100.340 lei 2.400 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare