INOX MONTAGGI S.R.L.

Radiată din 9 ianuarie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

INOX MONTAGGI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40120650, Nr. Reg. Com. J40/15688/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 7 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL THEODOR PALLADY, NR.3, BL.X1, SC.A, ET.5, AP.21, cod poștal 032251. Societatea este radiată din data de 9 ianuarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INOX MONTAGGI S.R.L.
CUI
40120650
Stare
Radiată din 9 ianuarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/15688/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 noiembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL THEODOR PALLADY, NR.3, BL.X1, SC.A, ET.5, AP.21
Cod poștal
032251
Cod CAEN
4399
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2022, INOX MONTAGGI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 129.180 lei, un profit net de 29.684 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 576.413 lei2019 · Cifra de afaceri: 509.297 lei2020 · Cifra de afaceri: 390.482 lei2021 · Cifra de afaceri: 753.301 lei2022 · Cifra de afaceri: 129.180 lei2018 · Profit net: 560.710 lei2019 · Profit net: 353.353 lei2020 · Profit net: 312.680 lei2021 · Profit net: 688.841 lei2022 · Profit net: 29.684 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 576.413 lei20182019: 509.297 lei20192020: 390.482 lei20202021: 753.301 lei753 mii20212022: 129.180 lei129 mii2022
Profit net lei
2018: 560.710 lei20182019: 353.353 lei20192020: 312.680 lei20202021: 688.841 lei689 mii20212022: 29.684 lei30 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru INOX MONTAGGI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 129.180 lei în scădere față de 2021 29.684 lei în scădere față de 2021 32.756 lei în scădere față de 2021 1.376 lei 1.976.848 lei 1.945.468 lei 1
2021 753.301 lei în creștere față de 2020 688.841 lei în creștere față de 2020 40.767 lei în creștere față de 2020 5.503 lei 1.951.048 lei 1.915.784 lei 1
2020 390.482 lei în scădere față de 2019 312.680 lei în scădere față de 2019 35.683 lei în scădere față de 2019 9.631 lei 1.252.995 lei 1.226.943 lei 1
2019 509.297 lei în scădere față de 2018 353.353 lei în scădere față de 2018 44.910 lei în creștere față de 2018 — 959.173 lei 914.263 lei 1
2018 576.413 lei 560.710 lei 28.851 lei 5.770 lei 583.991 lei 560.910 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare