INSPIRE ANDREI CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 17 septembrie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

INSPIRE ANDREI CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 43201814, Nr. Reg. Com. J20/749/2024. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4339 - Alte lucrari de finisare. Societatea a fost înființată la data de 16 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, ORŞ. PETRILA, STR. 8 MARTIE, BL.27, SC.1, ET.6, AP.76, cod poștal 335800. Societatea este radiată din data de 17 septembrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INSPIRE ANDREI CONSTRUCT S.R.L.
CUI
43201814
Stare
Radiată din 17 septembrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J20/749/2024
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 octombrie 2020
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, ORŞ. PETRILA, STR. 8 MARTIE, BL.27, SC.1, ET.6, AP.76
Cod poștal
335800
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4339
Domeniu de activitate
Alte lucrari de finisare

Situații financiare

În 2023, INSPIRE ANDREI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 59.654 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−300 mii−200 mii−100 mii0100 mii200 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 22.053 lei2021 · Cifra de afaceri: 173.187 lei2022 · Cifra de afaceri: 14.500 lei2020 · Profit net: 21.391 lei2021 · Profit net: 109.843 lei2022 · Profit net: −306.211 lei2023 · Profit net: −59.654 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 22.053 lei20202021: 173.187 lei173 mii20212022: 14.500 lei15 mii2022
Profit net lei
2020: 21.391 lei20202021: 109.843 lei110 mii20212022: −306.211 lei−306 mii20222023: −59.654 lei−60 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru INSPIRE ANDREI CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −59.654 lei în creștere față de 2022 281.224 lei în creștere față de 2022 — 2.675 lei −278.549 lei 1 în scădere față de 2022
2022 14.500 lei în scădere față de 2021 −306.211 lei în scădere față de 2021 221.497 lei în creștere față de 2021 — 2.602 lei −218.895 lei 5 în creștere față de 2021
2021 173.187 lei în creștere față de 2020 109.843 lei în creștere față de 2020 20.697 lei în creștere față de 2020 — 151.981 lei 131.284 lei 1
2020 22.053 lei 21.391 lei 662 lei — 22.253 lei 21.591 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare