INSTAL INSIDE S.R.L.

INSTAL INSIDE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41980394, Nr. Reg. Com. J23/69/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 4 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, DRM. FERMEI, NR.16B, LOT 2, ET.2, AP.A10, cod poștal 077160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INSTAL INSIDE S.R.L.
CUI
41980394
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/69/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 decembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, DRM. FERMEI, NR.16B, LOT 2, ET.2, AP.A10
Cod poștal
077160
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2024, INSTAL INSIDE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.677 lei, un profit net de 7.514 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 171.791 lei2021 · Cifra de afaceri: 35.071 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.292 lei2023 · Cifra de afaceri: 19.766 lei2024 · Cifra de afaceri: 17.677 lei2019 · Profit net: −98 lei2020 · Profit net: 160.795 lei2021 · Profit net: −3.290 lei2022 · Profit net: 3.906 lei2023 · Profit net: 6.777 lei2024 · Profit net: 7.514 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 171.791 lei172 mii20202021: 35.071 lei20212022: 17.292 lei20222023: 19.766 lei20232024: 17.677 lei18 mii2024
Profit net lei
2019: −98 lei20192020: 160.795 lei161 mii20202021: −3.290 lei−3 mii20212022: 3.906 lei20222023: 6.777 lei20232024: 7.514 lei8 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru INSTAL INSIDE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 17.677 lei în scădere față de 2023 7.514 lei în creștere față de 2023 3.074 lei în scădere față de 2023 — 28.877 lei 25.803 lei —
2023 19.766 lei în creștere față de 2022 6.777 lei în creștere față de 2022 6.575 lei în creștere față de 2022 — 24.864 lei 18.289 lei —
2022 17.292 lei în scădere față de 2021 3.906 lei în creștere față de 2021 2.178 lei în scădere față de 2021 — 13.691 lei 11.513 lei —
2021 35.071 lei în scădere față de 2020 −3.290 lei în scădere față de 2020 2.540 lei în creștere față de 2020 — 10.147 lei 7.607 lei 1
2020 171.791 lei 160.795 lei în creștere față de 2019 2.055 lei în creștere față de 2019 211 lei 162.741 lei 160.897 lei —
2019 — −98 lei 1.500 lei 422 lei 813 lei 102 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare