INSTALCONSTANTIN LUM S.R.L.

INSTALCONSTANTIN LUM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 41296150, Nr. Reg. Com. J2019001251173. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 21 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. VORNICULUI, NR.19, CAMERA 2, cod poștal 805300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INSTALCONSTANTIN LUM S.R.L.
CUI
41296150
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001251173
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 iunie 2019
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. VORNICULUI, NR.19, CAMERA 2
Cod poștal
805300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, INSTALCONSTANTIN LUM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.571.223 lei, un profit net de 340.850 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 140.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 221.400 lei2021 · Cifra de afaceri: 234.527 lei2022 · Cifra de afaceri: 747.033 lei2023 · Cifra de afaceri: 673.058 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.667.278 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.571.223 lei2019 · Profit net: 78.383 lei2020 · Profit net: 96.324 lei2021 · Profit net: 116.720 lei2022 · Profit net: 369.590 lei2023 · Profit net: 212.596 lei2024 · Profit net: 471.334 lei2025 · Profit net: 340.850 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 140.000 lei20192020: 221.400 lei20202021: 234.527 lei20212022: 747.033 lei20222023: 673.058 lei20232024: 2.667.278 lei2,7 mil.20242025: 2.571.223 lei2,6 mil.2025
Profit net lei
2019: 78.383 lei20192020: 96.324 lei20202021: 116.720 lei20212022: 369.590 lei20222023: 212.596 lei20232024: 471.334 lei471 mii20242025: 340.850 lei341 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INSTALCONSTANTIN LUM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.571.223 lei în scădere față de 2024 340.850 lei în scădere față de 2024 246.969 lei în creștere față de 2024 114.664 lei 463.410 lei 341.464 lei 7 în scădere față de 2024
2024 2.667.278 lei în creștere față de 2023 471.334 lei în creștere față de 2023 67.612 lei în scădere față de 2023 3.125 lei 536.101 lei 471.614 lei 9 în creștere față de 2023
2023 673.058 lei în scădere față de 2022 212.596 lei în scădere față de 2022 86.403 lei în creștere față de 2022 3.125 lei 296.154 lei 212.876 lei 4 în creștere față de 2022
2022 747.033 lei în creștere față de 2021 369.590 lei în creștere față de 2021 31.825 lei în scădere față de 2021 3.125 lei 689.917 lei 661.217 lei 2 în scădere față de 2021
2021 234.527 lei în creștere față de 2020 116.720 lei în creștere față de 2020 36.611 lei în creștere față de 2020 4.583 lei 323.655 lei 291.627 lei 8 în creștere față de 2020
2020 221.400 lei în creștere față de 2019 96.324 lei în creștere față de 2019 16.596 lei în scădere față de 2019 7.083 lei 184.420 lei 174.907 lei 2 în scădere față de 2019
2019 140.000 lei 78.383 lei 18.630 lei 9.583 lei 87.630 lei 78.583 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare