INTEGRAL-R CONT S.R.L.

INTEGRAL-R CONT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 38718599, Nr. Reg. Com. J2018000077155. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 19 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. LT. STANCU ION, NR.35 C, ET.PARTER, AP.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INTEGRAL-R CONT S.R.L.
CUI
38718599
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000077155
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 ianuarie 2018
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. LT. STANCU ION, NR.35 C, ET.PARTER, AP.1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, INTEGRAL-R CONT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 418.172 lei, un profit net de 201.845 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 102.950 lei2019 · Cifra de afaceri: 195.880 lei2020 · Cifra de afaceri: 177.522 lei2021 · Cifra de afaceri: 233.370 lei2022 · Cifra de afaceri: 274.469 lei2023 · Cifra de afaceri: 296.657 lei2024 · Cifra de afaceri: 273.578 lei2025 · Cifra de afaceri: 418.172 lei2018 · Profit net: 48.750 lei2019 · Profit net: 89.177 lei2020 · Profit net: 68.193 lei2021 · Profit net: 76.889 lei2022 · Profit net: 76.787 lei2023 · Profit net: 101.498 lei2024 · Profit net: 106.576 lei2025 · Profit net: 201.845 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 102.950 lei'182019: 195.880 lei'192020: 177.522 lei'202021: 233.370 lei'212022: 274.469 lei'222023: 296.657 lei'232024: 273.578 lei'242025: 418.172 lei418 mii'25
Profit net lei
2018: 48.750 lei'182019: 89.177 lei'192020: 68.193 lei'202021: 76.889 lei'212022: 76.787 lei'222023: 101.498 lei'232024: 106.576 lei'242025: 201.845 lei202 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru INTEGRAL-R CONT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 418.172 lei în creștere față de 2024 201.845 lei în creștere față de 2024 42.372 lei în creștere față de 2024 12.353 lei 236.996 lei 206.977 lei 1
2024 273.578 lei în scădere față de 2023 106.576 lei în creștere față de 2023 28.719 lei în scădere față de 2023 25.897 lei 111.681 lei 107.476 lei 1 în scădere față de 2023
2023 296.657 lei în creștere față de 2022 101.498 lei în creștere față de 2022 75.878 lei în creștere față de 2022 47.925 lei 131.734 lei 102.398 lei 2 în scădere față de 2022
2022 274.469 lei în creștere față de 2021 76.787 lei în scădere față de 2021 68.395 lei în scădere față de 2021 65.801 lei 84.194 lei 77.687 lei 3 în creștere față de 2021
2021 233.370 lei în creștere față de 2020 76.889 lei în creștere față de 2020 80.421 lei în scădere față de 2020 99.537 lei 70.247 lei 77.789 lei 2
2020 177.522 lei în scădere față de 2019 68.193 lei în scădere față de 2019 92.075 lei în creștere față de 2019 113.936 lei 155.833 lei 177.694 lei 2
2019 195.880 lei în creștere față de 2018 89.177 lei în creștere față de 2018 8.907 lei în creștere față de 2018 5.864 lei 117.070 lei 114.027 lei 2
2018 102.950 lei 48.750 lei 3.546 lei 21 lei 53.175 lei 49.650 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare