INTEGRALYX MNM S.R.L.

INTEGRALYX MNM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44834709, Nr. Reg. Com. J2021015097405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 1 septembrie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CAL VĂCĂREŞTI, NR.340, BL.16, SC.2, ET.7, AP.46. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INTEGRALYX MNM S.R.L.
CUI
44834709
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021015097405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 septembrie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, CAL VĂCĂREŞTI, NR.340, BL.16, SC.2, ET.7, AP.46
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, INTEGRALYX MNM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10.235 lei, un profit net de 5.506 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 2.883 lei2022 · Cifra de afaceri: 11.044 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.119 lei2024 · Cifra de afaceri: 16.176 lei2025 · Cifra de afaceri: 10.235 lei2021 · Profit net: 2.619 lei2022 · Profit net: 6.253 lei2023 · Profit net: −4.425 lei2024 · Profit net: 8.622 lei2025 · Profit net: 5.506 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 2.883 lei20212022: 11.044 lei20222023: 6.119 lei20232024: 16.176 lei16 mii20242025: 10.235 lei10 mii2025
Profit net lei
2021: 2.619 lei20212022: 6.253 lei20222023: −4.425 lei−4 mii20232024: 8.622 lei9 mii20242025: 5.506 lei6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INTEGRALYX MNM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 10.235 lei în scădere față de 2024 5.506 lei în scădere față de 2024 201 lei în creștere față de 2024 2.597 lei 16.279 lei 18.675 lei —
2024 16.176 lei în creștere față de 2023 8.622 lei în creștere față de 2023 66 lei în creștere față de 2023 3.672 lei 9.564 lei 13.170 lei —
2023 6.119 lei în scădere față de 2022 −4.425 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 4.648 lei 4.648 lei —
2022 11.044 lei în creștere față de 2021 6.253 lei în creștere față de 2021 157 lei în scădere față de 2021 — 9.229 lei 9.072 lei —
2021 2.883 lei 2.619 lei 986 lei 428 lei 3.377 lei 2.819 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare