INTELLA BLUE S.R.L.

INTELLA BLUE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41870901, Nr. Reg. Com. J2019004963233. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 7 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. SF. AGNES, NR.24. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INTELLA BLUE S.R.L.
CUI
41870901
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019004963233
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 noiembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. SF. AGNES, NR.24
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, INTELLA BLUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 349.819 lei, un profit net de 232.757 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 24.276 lei2020 · Cifra de afaceri: 129.655 lei2021 · Cifra de afaceri: 185.264 lei2022 · Cifra de afaceri: 226.122 lei2023 · Cifra de afaceri: 299.385 lei2024 · Cifra de afaceri: 402.569 lei2025 · Cifra de afaceri: 349.819 lei2019 · Profit net: 20.410 lei2020 · Profit net: 87.512 lei2021 · Profit net: 135.446 lei2022 · Profit net: 192.639 lei2023 · Profit net: 220.923 lei2024 · Profit net: 308.571 lei2025 · Profit net: 232.757 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 24.276 lei20192020: 129.655 lei20202021: 185.264 lei20212022: 226.122 lei20222023: 299.385 lei20232024: 402.569 lei403 mii20242025: 349.819 lei350 mii2025
Profit net lei
2019: 20.410 lei20192020: 87.512 lei20202021: 135.446 lei20212022: 192.639 lei20222023: 220.923 lei20232024: 308.571 lei309 mii20242025: 232.757 lei233 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INTELLA BLUE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 349.819 lei în scădere față de 2024 232.757 lei în scădere față de 2024 27.608 lei în creștere față de 2024 24.825 lei 235.976 lei 233.193 lei 1
2024 402.569 lei în creștere față de 2023 308.571 lei în creștere față de 2023 8.283 lei în creștere față de 2023 16.431 lei 368.312 lei 376.460 lei 1
2023 299.385 lei în creștere față de 2022 220.923 lei în creștere față de 2022 4.302 lei în scădere față de 2022 24.145 lei 323.317 lei 343.160 lei 1
2022 226.122 lei în creștere față de 2021 192.639 lei în creștere față de 2021 4.495 lei în creștere față de 2021 11.564 lei 208.768 lei 215.837 lei 1
2021 185.264 lei în creștere față de 2020 135.446 lei în creștere față de 2020 1.788 lei în scădere față de 2020 3.202 lei 169.152 lei 170.566 lei —
2020 129.655 lei în creștere față de 2019 87.512 lei în creștere față de 2019 1.978 lei în creștere față de 2019 3.671 lei 86.059 lei 87.752 lei —
2019 24.276 lei 20.410 lei 903 lei — 21.513 lei 20.610 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare