INTERAX CONSTRUCT SRL

INTERAX CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17438430, Nr. Reg. Com. J2005006228403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4331 - Lucrari de ipsoserie. Societatea a fost înființată la data de 1 aprilie 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, NR.31 A, BL.N 21, SC.C, ET.2, AP.76, CAM 2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INTERAX CONSTRUCT SRL
CUI
17438430
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2005006228403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 aprilie 2005
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, NR.31 A, BL.N 21, SC.C, ET.2, AP.76, CAM 2
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4331
Domeniu de activitate
Lucrari de ipsoserie

Situații financiare

În 2025, INTERAX CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.145.531 lei, un profit net de 725.288 lei și un număr mediu de 19 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 761.024 lei2017 · Cifra de afaceri: 548.779 lei2018 · Cifra de afaceri: 806.501 lei2019 · Cifra de afaceri: 753.552 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.619.730 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.518.506 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.519.574 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.392.942 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.592.577 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.145.531 lei2016 · Profit net: 129.104 lei2017 · Profit net: −80.100 lei2018 · Profit net: 63.843 lei2019 · Profit net: −138.808 lei2020 · Profit net: 155.096 lei2021 · Profit net: 110.630 lei2022 · Profit net: −103.781 lei2023 · Profit net: −179.663 lei2024 · Profit net: 27.620 lei2025 · Profit net: 725.288 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 761.024 lei'162017: 548.779 lei'172018: 806.501 lei'182019: 753.552 lei'192020: 1.619.730 lei'202021: 1.518.506 lei'212022: 1.519.574 lei'222023: 1.392.942 lei'232024: 1.592.577 lei'242025: 3.145.531 lei3,1 mil.'25
Profit net lei
2016: 129.104 lei'162017: −80.100 lei'172018: 63.843 lei'182019: −138.808 lei'192020: 155.096 lei'202021: 110.630 lei'212022: −103.781 lei'222023: −179.663 lei−180 mii'232024: 27.620 lei'242025: 725.288 lei725 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru INTERAX CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.145.531 lei în creștere față de 2024 725.288 lei în creștere față de 2024 447.598 lei în scădere față de 2024 143.339 lei 722.818 lei 346.250 lei 19 în creștere față de 2024
2024 1.592.577 lei în creștere față de 2023 27.620 lei în creștere față de 2023 644.051 lei în scădere față de 2023 51.137 lei 342.037 lei −379.038 lei 10 în creștere față de 2023
2023 1.392.942 lei în scădere față de 2022 −179.663 lei în scădere față de 2022 779.259 lei în creștere față de 2022 100.135 lei 403.325 lei −362.117 lei 9 în scădere față de 2022
2022 1.519.574 lei în creștere față de 2021 −103.781 lei în scădere față de 2021 641.376 lei în scădere față de 2021 137.364 lei 319.463 lei −182.454 lei 10 în scădere față de 2021
2021 1.518.506 lei în scădere față de 2020 110.630 lei în scădere față de 2020 986.490 lei în creștere față de 2020 178.573 lei 650.740 lei −78.673 lei 12 în creștere față de 2020
2020 1.619.730 lei în creștere față de 2019 155.096 lei în creștere față de 2019 733.250 lei în scădere față de 2019 52.836 lei 423.037 lei −189.303 lei 11
2019 753.552 lei în scădere față de 2018 −138.808 lei în scădere față de 2018 763.934 lei în scădere față de 2018 47.702 lei 418.103 lei −344.398 lei 11 în scădere față de 2018
2018 806.501 lei în creștere față de 2017 63.843 lei în creștere față de 2017 904.247 lei în creștere față de 2017 64.208 lei 574.416 lei −205.591 lei 12 în creștere față de 2017
2017 548.779 lei în scădere față de 2016 −80.100 lei în scădere față de 2016 887.880 lei în creștere față de 2016 100.610 lei 472.840 lei −269.434 lei 11
2016 761.024 lei 129.104 lei 688.539 lei 44.476 lei 412.177 lei −189.334 lei 11

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.