INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L.

INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42540685, Nr. Reg. Com. J2020001088229. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 26 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT PÂRCOVACI ORŞ. HÂRLĂU, NR.152A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L.
CUI
42540685
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001088229
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 mai 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT PÂRCOVACI ORŞ. HÂRLĂU, NR.152A
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 461.938 lei, un profit net de 13.333 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 52.020 lei2022 · Cifra de afaceri: 409.526 lei2023 · Cifra de afaceri: 841.402 lei2024 · Cifra de afaceri: 835.626 lei2025 · Cifra de afaceri: 461.938 lei2020 · Profit net: 49.485 lei2021 · Profit net: −447 lei2022 · Profit net: 272.989 lei2023 · Profit net: 400.435 lei2024 · Profit net: 36.173 lei2025 · Profit net: 13.333 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 52.020 lei20202022: 409.526 lei20222023: 841.402 lei841 mii20232024: 835.626 lei20242025: 461.938 lei462 mii2025
Profit net lei
2020: 49.485 lei20202021: −447 lei−44720212022: 272.989 lei20222023: 400.435 lei400 mii20232024: 36.173 lei20242025: 13.333 lei13 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru INTERVENTII SANITARE CONSTRUCTII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 461.938 lei în scădere față de 2024 13.333 lei în scădere față de 2024 237.438 lei în creștere față de 2024 46.618 lei 201.937 lei 13.573 lei 2 în scădere față de 2024
2024 835.626 lei în scădere față de 2023 36.173 lei în scădere față de 2023 107.950 lei în creștere față de 2023 33.180 lei 321.725 lei 246.955 lei 5 în scădere față de 2023
2023 841.402 lei în creștere față de 2022 400.435 lei în creștere față de 2022 81.164 lei în creștere față de 2022 34.915 lei 447.008 lei 400.759 lei 6 în creștere față de 2022
2022 409.526 lei 272.989 lei în creștere față de 2021 16.922 lei în creștere față de 2021 0 lei 290.249 lei 273.327 lei 2
2021 — −447 lei în scădere față de 2020 600 lei în scădere față de 2020 0 lei 49.838 lei 49.238 lei —
2020 52.020 lei 49.485 lei 836 lei 218 lei 50.303 lei 49.685 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare