INTI RISE S.R.L.

Inactivă fiscal din 5 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

INTI RISE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41220470, Nr. Reg. Com. J2019001909083. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8551 - invatamant in domeniul sportiv si recreational. Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INT GHEORGHE SIMIONESCU, NR.19, BOXA 26. CP 014155. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 5 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
INTI RISE S.R.L.
CUI
41220470
Stare
Inactivă fiscal din 5 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2019001909083
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 iunie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INT GHEORGHE SIMIONESCU, NR.19, BOXA 26. CP 014155
Cod CAEN
8551
Domeniu de activitate
invatamant in domeniul sportiv si recreational

Situații financiare

În 2024, INTI RISE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 380.287 lei, un profit net de 25.433 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 40.597 lei2020 · Cifra de afaceri: 49.568 lei2021 · Cifra de afaceri: 135.850 lei2022 · Cifra de afaceri: 196.323 lei2023 · Cifra de afaceri: 260.501 lei2024 · Cifra de afaceri: 380.287 lei2019 · Profit net: 20.544 lei2020 · Profit net: −17.966 lei2021 · Profit net: 10.064 lei2022 · Profit net: 31.798 lei2023 · Profit net: −41.801 lei2024 · Profit net: 25.433 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 40.597 lei20192020: 49.568 lei20202021: 135.850 lei20212022: 196.323 lei20222023: 260.501 lei20232024: 380.287 lei380 mii2024
Profit net lei
2019: 20.544 lei20192020: −17.966 lei20202021: 10.064 lei20212022: 31.798 lei32 mii20222023: −41.801 lei−42 mii20232024: 25.433 lei25 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru INTI RISE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 380.287 lei în creștere față de 2023 25.433 lei în creștere față de 2023 3.893 lei în scădere față de 2023 — 32.366 lei 28.473 lei 1
2023 260.501 lei în creștere față de 2022 −41.801 lei în scădere față de 2022 6.370 lei în creștere față de 2022 — 9.410 lei 3.040 lei 1
2022 196.323 lei în creștere față de 2021 31.798 lei în creștere față de 2021 3.335 lei în scădere față de 2021 — 48.176 lei 44.841 lei 1 în creștere față de 2021
2021 135.850 lei în creștere față de 2020 10.064 lei în creștere față de 2020 10.239 lei în creștere față de 2020 — 23.281 lei 13.042 lei 0
2020 49.568 lei în creștere față de 2019 −17.966 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 — 2.978 lei 2.978 lei 0
2019 40.597 lei 20.544 lei 618 lei — 21.562 lei 20.944 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare